Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz erahurka #128314 üzenetére

    az ír az első de kíváncsi vagyok a sw filmre is. Meg a tőrbe ejtve filmre

  • k-adi

    nagyúr

    válasz erahurka #128314 üzenetére

    Ja, mindenki tagadja de aztán valahogy mégis mindenki megnézi... mint anno a trafókat meg FF-eket :D
    A Witcher sorozatra én is kíváncsi vagyok (W3 überjó volt :) ) ahogy látom végül mégse barnult be, hanem fehér maradt ciri :DDD

    Jó srácok (2019)
    Good Boys

    3 kissrác, azaz a Bean Bag Boys belecsapnak a lecsóba miután apuci munkához való drónját leverik egy seprűvel a szomszéd csajok.
    Igazából a story nulla (vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy a szokásos "történik valami és meg kell menteni a napot" kategória), de itt inkább a lényeg az, hogy talán ez az első olyan film (már amit én láttam..) amelyik tökéletes példája lehetne az új fiatalos Seth Rogen-féle vígjáték korszaknak, kb. az összes bullshit benne van.
    A szokásos egyetemi bulis meg fingós-hányós vígjátékok már uncsik, hát ki kell találni valami újat, legyenek a szereplők...hm... még fiatalabbak! WOW!

    Ez az a film, amiben már Seth Rogen is érzi, hogy nem lehet benne, ezért inkább ő maga rendezi meg milyen lenne most fiatalon a haverjaival. :DD

    A filmben lévő poénok többsége elmegy, de sajnos van köztük pár gyenge is. Az érdekes az, hogy nem a szokásos elején jó-végére elfárad típus, hanem a hullámvasutas: 2 jó poén után jön egy szar, így kicsit tűrhetőbb a film.
    Összességében nem kell sokat várni tőle, a mostani vígjátékok között bőven megállja a helyét. Ami a többire nézve nem feltétlen dicséret. :D

    Elég csak megnézni az előzetest és tudja a néző mi vár rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák