Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    veterán

    Minions -

    Hahahaha.. Azt hittem előre még, talán én is el fogok tudni mosolyogni rajta párszor, de nem sikerült.. Legalább bnőm úgy-ahogy jókedvű lett tőle, mivel minden ilyet szeret, szóval ez miatt megérte, de egyébként végig azon gondolkoztam, hogy hova süllyed az emberiség, hogy ilyen sz.rokat képesek lenyomni a torkukon.. Nulla értelem, nulla történet, oké, de hogy egy értelmes viccet nem tudtak kiizzadni a 80-85 perc alatt, az már teljesítmény. Ezt a Minimaxon kéne leadni, nem moziba behülyíteni az embereket. Jó, biztos túldramatizálom, mert szoktak lenni ilyen sz.r animációs izék, voltak is és lesznek is, de ez kiverte nálam az akármit, mert ráköltöttem egy mozijegy árát feleslegesen, úgyhogy muszáj kisírnom magamból vhol, hogy mekkora barom, értelmetlen trágyalepény is ez. De legalább ötletet adott hozzá, hogy majd otthon megnézzem bnőmmel a Szörny Rt-t vagy a Toy Story-kat, amiket már ezer éve láttam, és mégis többre emlékszem rájuk szerencsére, mint ahogy erre a kacatra fogok kb másfél hét múlva hála égnek. Minyon, amit a majom kinyom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák