Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Pótoltam én is pár filmet.

    Az aszfalt királyai
    Ford v. Ferrari
    #értékelés

    Túl hosszú, sok érdekes mégsem történik benne. 1ó40-nél már ránéztem mennyi van még és még volt 50 perc :(
    Nekem nagyon nem állt össze még egy egységes történetté sem. Hiába a sok perc kevés volt a háttérinfó, helyette sok fintorgás meg arcoskodás. De lehet ezt magamtól kéne tudni, hogy pl akkor volt külön Shelby autógyár vagy kisüzem, meg Ford Motor. Meg a Ferrari Fiat kombóról már ne is beszéljünk.
    Sok lényeges részt szerintem összecsaptak, sok érdemtelent meg túlnyújtottak.

    1917
    #értékelés

    Hát a történet itt se éppen egy óriási eposz :D de szerintem pont ez az erőssége. Idealizáljuk a háborúkat hogy ott csak hősies dolgok történnek, mint a Ryan közlegény megmentése stb. aztán közben a legtöbb harcoló embernek annyi volt hogy örült hogy megélte a holnapot. Ha jött egy ellenség akkor kb a vakszerencsén múlt ki éli túl főleg az első világháborúban.
    Legjobb film Oscart nem adnék neki, de a látvány rendben volt, bár el tudtam volna többet is képzelni belőle.

    Futottak még kategóriában: A két pápa, Frost/Nixon filmeket is láttam de ezekre már alig emlékszem pedig 1 hete néztem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák