Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz hoffman_ #39847 üzenetére

    Adam Sandler filmjeit is imádom egytől egyig
    igen, hát szóval.. ennyi
    :P
    nézd, absz. megértelek.. és nem te leszel az az emberke, akit elkezdenék itt leminősítgetni, vagy mittomén, civakodást kezdeménynék, bírjuk egymás búráját
    megmondom őszintén, én már talán a korom miatt is, talán a..nemtom mi miatt is, de egyszerüen ott tartok, hogy ha valami nem üti meg azt -az egyébként nem hinném, h túl magas- mércét, hogy egy kicsit is megfog, ugy a sztori, vagy a karakterek, akkor tünjön a picsába.. hát majd biztos áldozok neki két orát az életemből, mikor annyi film van még mindig, amit én sem láttam.. vagy hogy akár csinálhatok bármi mást is
    érted
    mi a francnak nézzünk suttyó / semmitérő filmeket?..

    amugy az Inceptionre ki írta h fos?

  • adalbert1

    veterán

    válasz hoffman_ #39847 üzenetére

    Pont múltkor fejtettem ki, hogy Eddie Murphy szerintem már a 80-as években eljátszotta a legjobb szerepeit, azóta a filmjei nagy része gagyi önismétlés. Ennek ellenére ezt az új munkáját szerintem megnézem majd, kíváncsi vagyok rá.
    Ben Stillernél szerintem az apja Jerry Stiller sokkal nagyobb király, a Seinfeldben és a King of Queensben szerintem nagyon jó volt (a Seinfeld a mai napig a kedvenc comedym).

    Megnéztem pár filmet is az elmúlt napokban:

    Larry Crowne: egyértelműen nem én vagyok a film célcsoportja, így nagyon gyengének tartom... Tom Hanksnek sokkal jobb filmjei vannak ennél.

    Cliffhanger: ez a film semmivel se rosszabb mint mikor először láttam (oké, pár jelenet megmosolyogtató, de összességében szerintem kiállta a kor próbáját). Most olvastam utána imdb-n, és a két repülő közötti transzfer tényleg valós jelenet, ezt azért nem gondoltam volna...

    Sudden Death: ez nem állta ki a kor próbáját, annak idején gyerekként a moziban még szórakoztató volt, most már egyáltalán nem... Szvsz Arnoldhoz és Sly-hoz képest így utólag visszagondolva Van Damme eléggé B kategóriás akciósztár volt, gyakorlatilag egy emlékezetes filmje sincs amit szívesen újra néznék.

    The Devil's Double: sok értelmét nem láttam a filmnek azon kívül hogy bemutassa mekkora szadista tróger volt Saddam legidősebb fia. A világ tényleg egy jobb hely nélküle.

    Margin Call: ezt élveztem legjobban, kíváncsi vagyok hogy mennyire hasonlíthat a valóságra. Mindenesetre a témaválasztás jó, a szereplőgárda is jól lett összeválogatva, a karakterek is jól fel vannak építve, kb. minden a helyén van. Persze ennek ellenére nem lesz az év filmje vagy hasonló, de érdekes mű volt.

    The Hangover Part II: Az első rész a semmiből kellemes meglepetés volt, de a hasonló folytatás szerintem már jóval gyengébb lett...

    Three Kings: ezt a filmet a mai napig szeretem pár évente megnézni... Ugyan ez se lesz az előző évtized filmje (illetve az előző előttié :) ), de végig szórakoztató, tele jó alakításokkal. Szerintem Ice Cube ebben a szerepében nyújtja a legjobbat.

Aktív témák