Keresés

Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    válasz Integra #33412 üzenetére

    én is 8ast toltam rá...:D

    azt adta majdnem, amit vártam...

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Integra #33412 üzenetére

    te meg epic hülye vagy.. :D nézd, mi ezt teljesen máshogy látjuk a Kacsával, mint te.. bay alkotása nyilván nem hordoz nagy filmértéket, nem is ezért adtunk neki sok pontot.. egyszerően csak jól szórakoztunk, megkaptuk azt, amiért kiköhögtem azt a redvás imax-jegyárat. innenstől meg más nem számít. nyilván másfajta 8 meg 9 pont ez, mint pl amit adsz -mondjuk- egy Leon a profira '9-es'..
    Te voltál az:) aki ezt rosszul csinálta, te hiábáztál igazi epic félt, mert nem mint odabaszós popcornmuvit vártál el, hanem valami nagyobb dolgot.. bay-nél ez az igazán nagy hiba
    én most is azt mondom, ha a béna románcvonalat nem erőltetik ennyire, meg a legvégére picit jobban odafigyelt volna, mehetett volna még több pont is.
    Részemről már az kellemes dolog volt, h végig érezhettem az 1-re való hajazást, a sok ismerős képsorral meg az egész forgatókönyv jellegel
    megmondom őszintén, már alig várom a bluréjt.
    písz

    mod. jó, most olvasom még, mit írtál. nem tudom.. lehet így is megközelíteni, persze.. nem zuhanhat akkorát az iq. ez ok
    de figyelj. nekem, annyira bejött anno az 1. komolyan, és akkorát de akkorát csalódtam a 2-ben, hogy egyszerűen szomjaztam rá mint a sivatagban a vízre, h gyógyítsa be a sebemet bay amit a 2-vel okozott. amennyire az 1-ről ugy jöttem ki anno, hogy á ez de kurva jó volt, ugy jöttem ki a 2-ről, h mennyire szar volt. csak annyit kértem, legyen jobb mint a kettő, az előzetes trélerek azt ígérték. meg is kaptuk, az iq-val meg nagyon gondolkodással nem foglakoztam, mint már leírtam párszor, én erre úgy ültem be a liter kukoricával meg kólával azt a jófajta odabaszást kérve a vászontól, aláfestve a jó kis zenével, ami miatt az 1 is olyan kellemes emlék. ami miatt alig van olyan hét, hogy egyszer ne toljam be itthon, jó nagy hangerővel a Predatorok úton vannak..-ot
    szeretem, nna

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák