Keresés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Jhonny06 #31848 üzenetére

    jó, de nincs olyan, hogy "elég hátul.." max a a legutolsó sor.. de az meg szar nyilván más miatt, ahogy ő is írja
    lekopogom, én is megúszom ezeket az embereket, olyan volt már, h én rugok a székbe néha, mert keresztberakom a lábam vagy ilyesmi, volt már olyan is, h rámszoltak, mert ideges voltam a film közben és picit ugyan csak, de dobogtattam a cipőmmel a széket, hátra is fordultak ne félj egyből és megkértek, nem lehetne ezt befejezni? én meg, elresteltem magam, bocsesz, és többet nem csináltam. meg azota is figyelek
    asszem, valahogy így kéne ennek müködnie.. de úgy látszik, mégse
    én is ajánlom a corvint, vagy allee mozit, vagy imaxot, ott azért nincsenek ennyire tuskok. más plázákba nem járok, westend kizárva
    A másik meg az, hogy a harmadik rugásnál már fordulsz is hátra és igenis szólsz neki. Nincs olyan, h nem, mert nem akarok balhézni

    Mean Machine
    hd,szinkon
    jó vinnie jones most megmutathatta, hogy mennyire tudott is volna ő focizni..:) ..ha nem bsszák ki mert egy barom volt a pályán, amíg igazolt játékos volt
    A Barát jó volt, azon lehet jókat nevettem
    7/10

    [ Szerkesztve ]

  • adalbert1

    veterán

    válasz Jhonny06 #31848 üzenetére

    Egy jó film évek múltán is jó film, én simán tudok várni pár hónapot. Szerintem utoljára a The Departed volt amit moziban néztem (vagy a Blood Diamond), egyáltalán nem is vágyok oda (főleg hogy az eredeti hang is kezd mindenhonnan kihalni).

    madgie: Ennyire jó a The Road? Annak idején kimaradt, de akkor szerintem pótolom, a The Book of Eli is tetszett (eleve a Falloutos alaphangulat bejön).

Aktív témák