Aktív témák

  • diablo1984

    addikt

    na megnéztem a maradékot(itt hányódott pár noname kategória, gondoltam túlesek rajtuk):
    Ellenség a kapuknál: jó kis film, tetszett, már láttam ezelőtt is vagy 2 évvel, most is lekötött, igazi cod-os színterekkel, jó volt: 8/10
    Ellenséges terület 2: modernebb katonai film a csúnya korea ellen, ez már nem annyira fullos, de elmenő kategória: 6/10
    Kegyetlen jel: hát nem tudom, hogy a Zodiákussal tökéletesen egy és ugyanaz lenne(elméletileg igen), de a zodiákusként már ezt is láttam, de fene sem emlékezett rá! az ilyen retrós filmek annyira nem bejövősek nálam 5/10
    Stalingrad: német film, német szemszögből a stalingradi csata, igaz a német filmket sem komálom, de megnéztem, nem egy nagy durranás(ugyebár amcsi és szovjet oladalról lerágott csont már a háború), de meg lehet 1x nézni: 6/10
    Űrcowboyok: jó film, képtelen történettel, de ha ettől elvonatkoztatunk, akkor jó kikapcsolódásnak tűnik: 7/10
    Re-cycle: japán horror, ez szinte mindent elárul(micsoda elborult elme szülöttei ezek a hunyorgók), szinte követhetetlen történet(hisz japán horror), elmezavaros helyszínek(...szintén...) 4/10
    Kislány, nagylány, Hókölykök: nem vagyok nagy családi mozi fan, de mindkettőt meg lehetett nézni(időtöltésnek jó, csakhogy szóljon valami), elfogultságom miatt azért egy 5/10-et megérdemel mindkettő!

    jah, a táncoló talpakhoz nem voltam elég mazoista, még végig kell hozzá unnom a bud spencer és terence hill kollekciót párszor, mire ráízeledem erre.... :B

    amik újdonságok voltak:
    A romok: hát említették már páran, idióta tiniakármi, emberevő gazzal....5/10
    Szalagavató: tinihorror/triller szerűség, ahol a gyilkos egy késsel filézi az ifjakat, sok benne a klisé(sőt szinte az egész az), de én még bekajálom az ilyeneket(talán mert teletolják modell alkatú csajokkal az ilyeneket)- 6/10

    szóval nem unatkoztam a teherautóban az elmúlt héten, de legalább a túl estem a beragadt filmkészleteken is! :DDD

    apropó: Az ember gyermeké-t és a Dzsungel árnyékában-t látta már valaki?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák