Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz TRob1 #38301 üzenetére

    áh a kéz őrület az új film jessica albával, amit én keresek az maximum a 90es évek elején készült darab, de inkább régebben, a michael caines féle the handbe pedig belenéztem, szinte biztosan nem azt keresem, tehát nyilván ha az lenne a film akkor nem tettem volna fel a kérdést

    jelenleg ezek amikre emlékszem:
    ilyen erdős kis faluban játszódik (azt hiszem nem modern környezet volt, 80as évek erdős falus...)
    egy médium nőnél, vagy nem tudom mi a pontos megnevezése, de ő segített neki, a főszereplő pali belefekszik egy kád vízbe, miközben transzba esik/vagy hipnotizálja és ekkor ha jól emlékszem átkerül valahova... mintha csak egy alternatív valóság lenne, vagy lehet csak álom, nem tudom már és ekkor jön az a kéz ami tud repülni és az elöl menekül

    és az utolsó jelenet amire még emlékszem:
    enni készültek és az inas hoz egy nagy félkör alakú ilyen fém tálalóedényt, leteszi a pali elé és megfogja a tetejét, hogy leemelje a kamera nagyon ráközelít a tálra és... és persze a legizgalmasabb jelenetnél persze beletöröltek és rávettek valamit

    aztán visszaadtuk a kazit, de amikor kicsivel később elkértem már nem volt meg és persze a tulaj nem is emlékezett rá, hogy mi volt a film, de szerintem magyarul néztük, tehát egyszer úgyis ír valaki aki látta ;)

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Aktív témák