Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hétvégén kicsit elkezdtem készülni lelkiekben a halálos iramban5-re, ezért végignéztük az eddigi 4 részt 720p-ben... kompletten írnék róla:

    az első rész számomra az etalon és a második a leggyengébb... a tokiói érdekes volt inkább, a 4. rész meg itt-ott eltúlzott... ennek ellenére jó volt ez azért... a gettózenétől meg a keménykedéstől már enyhén csömöröm lett a végére, de nem bántuk meg... :K olyan 6 pont környékére tenném a részeket (+/- 0,5pont), többször nézősek...

    nézelődtem paul walker filmek között és akkor akadtunk erre:
    kutyahideg (kutyás film, barátnőm azonnal kikönyörögte, hogy nézzük meg)
    átlagos kis családi mozi volt, igaz történet alapján... kiszámítható, de egynek elment... sokkal különb, mint azok a filmek, amiket a kedvenc kereskedelmi adóink nyomatnak :K 10/6

    megnéztük újra a faster 720p-t is: (én már láttam korábban)
    jó film ez :K nem akar több lenni, mint ami... nekem bejött nagyon: sör+pizza kell hozzá és lehet lazítani... az események pörögnek rendesen... aki nem látta: annak ajánlom :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák