Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hétvégi filmezés termése:

    spoiler

    devil:
    nem rossz, de nekem nagyon kiszámítható... mellékesen kicsit olyan "se eleje, se vége" film volt, mint mondjuk a happening... nem értettem igazából a film célját... a befejezést meg én mellékesen teljesen máshogy intéztem volna el... üthetett volna, ha mondjuk a végén kiderül, hogy a rendőr a gonosz, aki elveszítette a családját és slusszpoénnak lerendezi a cserbenhagyót... így kerek lehetett volna az egész és kapott volna mindenki egy pofont, hogy: "b*szki, ezért volt a véletlenek összjátéka és minden szál a családját elveszítő rendőrhöz vezetett" ennek ellenére 6.5/10

    a 13-as:
    ez a film viszont nagyon tetszett mindkettőnknek... élveztem, hogy teljesen más a zene/fényképezés/környezet/szereplők, mint mondjuk a hollywoodi filmek esetében... fekete-fehér az egész film, a karakterek átlagosak/emberközeliek, a környezet is teljesen átlagos... jobb szeretem ezt, mint a nyugati csillogást-villogást... annak ellenére, hogy azért ki lehetett számítani az eseményeket, nagyon tetszett :K 8/10 (ajánlom mindenkinek, aki még nem látta)

    ...ehhez kapcsolódik még a 2010-es feldolgozás, hollywoodi sztárokkal: ezt elkezdtük nézni azonnal a régi után, de 5perc után kinyomtuk, mert nem akartuk hirtelen ugyanazt megnézni más színészekkel... :( az események 90%-ban fedték egymást, ezért inkább elnapoltuk...

    the eye: (2008)
    barátnőm nem látta még, ezért elkezdtük... én kevertem a régebbi keleti verzióval, mert azt akartam megmutatni, de maradtunk ennél... nyomába sem ér a "réginek", de azért egynek jó volt... 6/10

    a 23-as szám:
    én még nem láttam, ezért megnéztük... jó kis film és szerintem megállja a helyét... ki tudtam számítani ezt is elég jól, de ennek ellenére tetszett... 7/10

    ehhez kapcsolódóan: nem hiszek a számmisztikában, mondogattam a film közben is :K van ilyen "logikai játék" is, hogy: mondj 2 szót és kis ügyességgel kapcsolatba lehet hozni őket 1 mondattal... ugyanez van a számokkal is... jah: 21 a kedvenc számom: 1983-ban születtem: 1+9+8+3=21, júli3-án: 7x3=21 :) tegnap 2010.12.12 volt: a 2010-ben is ott a 21... a 12 meg fordítva 21... a lakásom címében: 20. szám, 2. emelet 20: 20+2+20=42, 42/2=21 :B kis logikával bele tudnék magyarázni mindent... a telefonszámomon gondolkozok: 7 szám, amiből szerintem kellő ügyeskedéssel megint ki tudnám hozni a 21-et: 2,5,5,2,9,9,7 van benne: 2+5+5+2+9-9+7=21 ügyes vagyok? ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák