Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz adalbert1 #24938 üzenetére

    hát igen, egyébként nem tudom, mi volt a célja a készítőknek ezzel a "filmmel"... :U lényegében csináltak egy zs-kategóriás amcsi-tinifilm-klónt (amivel már amúgy is dunát lehet rekeszteni) és ennek tetejébe még jól el is b@szták... nagyvonalakban felvázoltam pénteken barátnőmnek a sztorit és majdnem elsírta magát... annyi klisét átvettek a tipikus amcsi tinifilmekből, hogy már fájt: gazdag família, szőke bálkirálynő lánnyal... aki mellesleg a pompomcsapat vezére, persze a kosárcsapat legmenőbb arca a pasija... (ennyire öreg lennék már és így megváltozott volna minden, mióta 10éve érettségiztem?) mellé ott az undok hugi, az egyszerű szomszédsrác meg a többi nagy klisé... semmi eredeti nem volt ebben a sz@rban... semmi... :W szerintem nehezebb lehetett ennyi klisét felhasználni, mintha önálló ötletekkel csináltak volna valami hasonlót... az irritáló nyelvezetről, a béna "színészekről" meg hasonlókról már akkor ne is beszéljünk... reviczky és rékasi ért valamit az egész filmben, a többieket akkor már nem is nagyon kell említeni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák