Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz littlelion21 #15767 üzenetére

    bazz... ez barlangban élte le az eddigi életét, hogy erre a szót nem érdemlő sz@rra 10/10-et adott? (kommentekben is elég elfogult az arc) én a legjobb filmekre is max 9.5/10-et adtam eddig... van azért pár ilyen, de 10/10-et elvből nem adok semmire... arra a fosra én 0/10-et vagy 1/10-et adok kb... 1/10-et is csak azért, mert legalább nem húzták több óráig, hanem kb 1.5óra alatt vége lett :( de szörnyű, ha egy film közben már a végét várom, hogy: "na, mi lesz a végén? és felejtsük is el azonnal..." :( én azt szeretem, ha egy film szó szerint odaragaszt a székbe és ha közben megiszok otthon pár sört, akkor alig bírom otthagyni a filmet még pause-zal is... aztán amikor véget ér, akkor is ülök tovább és csak nézek ki a fejemből az események hatása alatt és a komplett stáblistát is végigülöm... ezek a jó filmek...
    avp2: 10/10... rofl... nálam a legrosszabb filmek top5-jében simán ott van a clooney féle solaris és a jurassic park 3 mellett...

    és hogy miért? szerintem említettem már, de nem vagyok rest leírni újra: azért került nálam a minősíthetetlenül sz@r kategóriába, mert ez a film a 3+1 alien film és a 2 predator film megcsúfolása... kb. annyi köze van a normális alien/predator filmekhez, hogy ezek szerepelnek ebben a "filmben" és irtják az embereket... mellesleg a rendező elvitte ilyen klisés, béna amcsi tinihorror irányba is a filmet és ezzel egy orbitális bakot lőtt szerintem :( a kapocs az igazi alien filmekkel annyi, hogy az avp1-ben az öreg fószer=weyland, az avp2-ben a japán nő meg=yutani... aztán ennyi... meg vannak benne alienek és predatorok, akik hobbiból szeretik ölni egymást meg az embereket...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák