Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz thebigK #1986 üzenetére

    Mindent kiherélnek ebben a szarban már :D Nekem is 83 jött de kb. 10 embertől hallottam ,hogy szintén nem kaptak 84-nél nagyobbat.
    Itt ez a 80+ upgrade. Megcsináltam 30 db-t és nem jött 85 vagy afeletti :D Az elmúlt években legalább elfoglalt az, hogy volt liga sbc,upgrade sbc meg hasonlók amikkel ellehetett szórakozni. Mostanra meg advanced untrade,liga sbc untrade,napi sbc untrade,upgradek lószart nem adnak :D Játszani eddig sem volt sok értelme de, hogy már ezeknek sem.

    A játékot meg inkább ne firtassuk :D 1 winre vagyok div1-től, a meccs 10. perce: [link]
    Tegyük hozzá, hogy nem nyomkodtam a külsős lövést nem is értettem ballal miért nem vágta be ahogy szokta. Ezután még kihagyott innen 2 ilyet cr a srác meg lemákolt úgy, hogy előreívelte Haaland levette, Varane nekifutott összesett aztán a norvég begyalogolt a kapuba :D
    Utána megint felvittem 1 winre, 2-2-nél az IF Dembele nem akarta belőni 10 méterről 1v1ben inkább kapufa :D Mintha nem kéne feljutnom. Nyilván én bénáztam sokat, de legalább az menjen már be aminek bekell :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák