Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz EA's hit #161 üzenetére

    Köszi, hát én így állok hozzá. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy a gameplayemben is megmaradok a saját stílusomnál, nem metázok ott sem, cél az, hogy jót játsszak a kedvenc játékosaimmal, aztán persze bizonyos határokon belül nyilván nézem, hogy mit rontok el vagy mikor dob a játék bullshitet, de ha például a beadás-fejes a meta, én azt akkor sem csinálom, ha eredményes lenne, mert én inkább középen a résekbe passzolós, csatárokat kiugratós stílust tolok, és fogok tolni továbbra is, függetlenül attól, hogy idén mennyire "érdemes" a DIV 3-2-1-es játékosok és a profik véleménye szerint. Ez sosem érdekelt, én elvagyok a DIV 7-6-5 környékén minden évben (illetve a 21-ben valamiért a DIV9 és a DIV8 határán szenvedtem, de az se érdekelt), mert amilyen csapatot akarok, azt összerakom így is :C

    Annyiban szoktam ugyebár én is "elcsábulni" néha, hogy ha kijön egy spec lap valamelyik kedvenc játékosomból, arra össze szoktam gyűjteni - ahogy te is említetted IF Hummelst :D
    A 21-ben a vége felé már challenge volt, hogy ne legyen rare gold se már a csapatban, mindegyik poszton valami különleges lap legyen, és össze is jött :D

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák