addikt

válasz Woodslave #4605 üzenetére

Aha :D Rávágtam egy shadowot így van neki 64 :D Balance cm-t játszik. A védekezés részt Tonali intézi :D Silva legalább tud passzolni meg jól lehet forgolódni letámadás ellen + ha felér 16osig lehet vele lőni. Vele inkább csak a passz sávot zárom.

#4606eM'82
    Meglesz az :D Tegnap 1 meccset toltam 11 körül srácnál az sbc Kostic lőtt 10 perc alatt kettőt úgy,hogy Rooney,CR,Mbappe volt a másik 3 támadója +kpn Schweini,Blanc :D Utána 35. percben már 6-2 volt ide :C vizilabda meccs a mostani wl.
    Az egyetlen amit érzek, hogy most jobb az emberváltás és végre legalább arra vált amerre akarom. Egy helyzetben volt, hogy hiába húzom hátrafelé a sticket nem vált a védőkre ott kaptam is egy gólt Bappetól de hálisten már vezettem kettővel.