Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz mkbla #4529 üzenetére

    1. tettek itt ki pár használható taktikát, DE ne várj csodát egyiktől sem, sokat kell gyakaorolni velük is. Nekem a kedvencem a 433 (4) ez fekszik nekem ezt tolom, de most a WL-ben a felétől MdewC nemrég közzétett "első" taktikájával folytattam 4231 (2). Teljesen máshogy kellett játszanom, mint a 433-ban.

    2. Companion appot használd az a hivatalos, játékon kivűl szinte mindent tudsz rajta csinálni. SBC, kereskedés, csapat menedzselés stb... Nézd meg!

    3. Walkert, ha nyitottad akkor tartsd meg...

    @Woodslave: azért vannak kisebb hibái, de összességében jobb, mint a 19-es. Pl. ha elkezdesz SBC-t kirakni és veszel egy játékost, majd egyből küldöd az sbc-s csapatba, de valamiért kilépsz belőle, akkor ha visszalépsz, már nincsenek a helyén a játékosok. Volt, hogy 8-at raktam be egyből a piacról, majd valamit megnéztem a csapatnál, visszaléptem és tök üres volt az sbc csapat.
    A másik, hogy licitáláskor sokszor kifagy. Néha csak az újraindítás segít...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák