Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz Meghivott #2995 üzenetére

    Nekem a szélsők sajnos nem jönnek be az új patch óta. Egyszerűen elvesznek a széleken.
    Most toltam 4-5 meccset online az új felállással.

    Védelem egész jónak mondható. Kipróbáltam lassabb játékosokkal is a szélen (Baines és Coleman), szerintem működőképesek így ők is, hogy a 2 CM is besegít. De talán még mindig a gyorsabb védőkre szavazok.

    Középpályára elég stabil emberek kellenek. Itt már kicsit jobban érzem, hogy szükség van a tempóra is, ezért Rooney itt nem volt az igazi.

    A támadó sor az ami necces. Pontosabban az ST szerepe. Két szélen működnek a lassabb játékosok is, aminek nagyon örülök, mert egész jól beindulnak és lehet velük cselezgetni.
    Viszont az ST posztra nem jók azok a csatárok, akik "mindenben jók" (nem kiválók). Gondolok itt Chicharitora pl. Itt vagy tényleg egy nagy állat kell, aki target mant játszik, vagy valami nagyon gyors sprinter, aki beindul.
    Nálam talán a target man jobban működött, mert megtudtam vele tartani a labdát addig, amíg a középpálya is megérkezett. Illetve a szélsőket nagyon jól tudta indítani.

    Szóval szerintem két opció működhet. Az egyik, hogy a két szélső inkább kiszolgáló szerepet játszik (jó passz, csel, stb) és a csatár indul be mindig. A másik meg pont az, hogy a csatár szolgálja ki a két beinduló szélsőt. A második nem zárja ki, hogy utána visszategyék a labdát a csatárnak.

    Passzolni végre lehetett ezzel a felállással. (Egyik meccsen visszaváltottam a 4-3-3-ra és megint nem tudtam passzolni)

    Szóval egyelőre én most ezt fogom erőltetni. Eddig nagyon tetszik. Amúgy tavaly szinte végig ezzel a felállással játszottam, szóval közel is áll hozzám.

Új hozzászólás Aktív témák