Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    Ezt a játékot ahogy lehetett elrontották vagyis PC-n szerintem hatalmas változás lett az hogy SB-ben olyanok történnek hogy beindul a csatárom a védő mögé szökkenteném és megáll meg hosszabb labda kapusom magától elindul kifelé úgy vagyok vele jó segít a gép erre meg vissazhúzódik és a támadó kapja majd gól és vége eddig a heti 45 meccsből 43-44 win összejött legendáson már most elbuktam 3 meccset pedig még kb a felénél tartunk :D a játék menet lassú lett Neymar és Dembelé akik mozgékonyak mint a bolhák úgy ugráltak meg fordultak még 2 hete mostanra semmi mint a busz úgy fordulnak, Pogbával kicsit testtel próbálom odébb tenni a gépet egyből szabad én meg meccsenként 1 sérülést elszenvedek és semmit nem fúj a gép ellen akármit csinálhat, a pack drop esést megszerintem lecsökkentették mostanra vagy csak nekem volt hatalmas unlucky szériám de hogy 50 packből 10 board volt és a legjobb egy morata :D fura mert előtte meg Bailly meg if Zaha meg olyan kártyák amikből építeni tudtam egy mondhatni elég jó keretet :D most meg semmi :D furcsa

Új hozzászólás Aktív témák