Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    En ezt az egesz koncepciot nem ertem. Csinalnak egy jatekot, kiadjak a demot, amiben normalis gameplay van, nem pattog ossze-vissza a labda, van_idod_reagalni a tortentesekre, aztan jon a teljes jatek es konkretan flipperfoci van, az ellenfel konkretan a felpalyatol vegigkenyszeritozve lo golt. Es az OSSZES szinte hiba nelkul vedekezik. Nem csuszkal, azonnal jo emberre valt, egybol ott van, levegohoz sem jutsz. Ennek igy semmi ertelmet nem latom, mert szinte mindenki 3-4 gollal ver, egyszeruen eselyed sincs, olyan ez, mintha a Fifa univerzumban mindenki pro jatekos, aki ezzel kel es ezzel fekszik, olyanokkal sorsol ossze, aki nem egy-ket osztallyal, hanem legalabb 6-8-cal feletted van. Nem akarom elhinni, hogy ez a szerencsetlen banda keptelen irni egy olyan algoritmust, amivel ugy kapsz ellenfelet, hogy nincs ekkora tudasbeli kulonbseg. Megolik a jatekelmenyt es ezt teszik evek ota. Hihetetlen.

    En nem vagyok pro jatekos, sosem allitottam, de egyszeruen nem ertem, hogy amikor nalam van a labda, fedezem azt, akkor az ellenfel hogy a jo budos kurva anyjaba tudja azt elvenni ugy, hogy amikor en probalom ugyanezt, akkor a jatekosom csak lokdosi, de nem tudja elvenni. 1 az 1 elleni parharcokat megnyerni lehetetlen, mert engem egy testcsellel boven kibillent, o viszont ugy koveti le a mozgasomat, mintha elore tudna, hogy merre fogok indulni. Gyakorlatilag sokszor az az erzesem, hogy azelott tudjak, hogy merre fordulok, mielott en tudnam.

    Es az egeszben az a legidegesitobb, hogy ugyanezt irtam le a 16 es a 17 eseteben is. Semmi, de semmi nem valtozott.

Új hozzászólás Aktív témák