Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    Vicc ez az egész WL is nem az ellenfél ellen játszol hanem a gép ellen
    Kantém nem veszi át a labdát fullba lassan megy hozzá senki nem zavarja és nem tudja átvenni bepattan az ellenfél elé és utána abból kapom a gólt.. elveszem a labdát a védőmmel elpattan majd a gép magától másik játékosommal felrúgja a támadót tizi.. meg persze a kick off gól csodás.. lényegében tényleg nem nehéz így nyerni ha a gép a bíró mindenki 1 csapatot tol csak kurva unalmas hogy így veszítek hogyn em igazságosan.. tiziknél meg elugrik a kapus és a lábáról kipattan nyilván de az én kapusom befelé rúgja az övé kifelé :D végülis tényleg igazságos az egész.. Bailly meg túl van tolva nem akarom elhinni hogy rendes rombol hátul borogatja a támadóim de semmi se szabálytalan nála fellöki őket meg mindenhova oda ér sose fárad el ha fent van a pályán lehet nekem 3 támadóm is nem jelent semmit kész vicc de próbáljon meg építeni jó csapatot az ember anélkül hogy feltölt fifa pontot vagy coint..lehetséges lenne ha ellenfelem ellen játszanék nem pedig az ea a bíró és az ellenfelem ellen.. kész vicc
    abban meg biztos vagyok hogy be van állítva mindenkinél máshogy de nálam 3-4 win jön egymás után és utána jön ez hogy na most akkor azért is ki kell hogy kapjon az ember 1 gólt lövök és megállnak a játékosaim építeném fel ugyan úgy a támadást és vége nem tudnak passzolni mozogni labdát átvenni csak nem értem ez mire jó rohadtul nem a skill látszódik hogy ki mennyire tud és már a játékosok se segítenek ha csak nem iconok ne mondja nekem senki hogy egy 500ezres Pogba vagy egy 250ezres Kanté nem tud átvenni egy sima passzt mert nyilván ha sokkal elé megy vagy akármi nem szólok 1 szót se de ha a lábára megy és átengedi az már vicc kategória számomra
    egész héten a WL-t várom a legjobban felmérjem mit tud a csapatom meg mennyit javulok az előző héthez képest de hát semmi nem látszódik csak az hogy na most jön egy szivatás hogy nem nyerhetsz kisgyerek mert a végén még elite1-2 lennél nem pedig hatalmas küzdéssel és vér izzadással nagyon jó esetben és hatalmas szerencsével elite3..
    felfoghatatlan számomra hogy ha elváltom az emberem miért kell utána a gépnek ütköznie vele vagy felrúgnia vagy akármi mikor semmit se nyomok az meg hogy középpályán a Pogba akinek azért van fizikája leütközi testtel a kisembereket felborulnak és egyből szabadrúgás de a Bailly a csoda védő a félisten ütközhet akármit csinálhat a kis csatárokat leütközi de a fürge kis csatárt befutja mikor alapból van 90+ pace +hawk rajta de végülis egy Bailly befutja :D mert hát miért ne PL velük van leszerződbe a csodálatos EA és hát azért valamennyire kell egy kis boost a PL játékosokra ha nem is sok de ilyen esetekben mindig az győz
    ez a Pogbámra is igaz mikor icon jön szembe vele és leütközi de akkor is viccesnek tartom hogy egy nagyon gyors nagyon gyorsan és jól mozgó támadót lekövet simába a Bailly mintha alap lenne számára semmi megerőltetést nem látok rajta semmit mintha lehozná rutinból..

Új hozzászólás Aktív témák