2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

IT café

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11301) Z'Z" válasza Fifaisshit (#11287) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Pirlonál ezek voltak a követelmények:

Min. 2 Italy Players
Min. 1 Milan Players
Min. 1 Inter Players
Min. 1 Juventus Players
Min. Team Rating: 83
Min. Team Chemistry: 80
Number of Players in the Squad: 11

Remélem a Kaká SBC-hez elég lesz a 84-es rating.

(#11302) dojan75 válasza kiserik (#11242) üzenetére

dojan75
(kvázi-tag)

Hát ez az sajnos, mondjuk én jobban szeretem ha szépen rakom össze a csapatot. Minthogy vegyek pontot.

Remélem tényleg jönni fog Káká. :DD

(#11303) akooos

akooos
(PH! kedvence)

Vettem pár Milan-Real-Orlando játékost, hátha kellenek a Kaka sbchez.

(#11304) kdavid94 válasza akooos (#11303) üzenetére

kdavid94
(PH! addikt)

Orlando szerintem nem fog kelleni, nagyon alacsony ratinges mind. Azét egy Kakát én is vettem, mert sima Pirlo ára is felment valamiért, pedig nem is kellett hozzá.

(#11305) marcess válasza kdavid94 (#11304) üzenetére

marcess
(senior tag)

A visszavonult játékosokat majd már nem lehet nyitni, ezért szökne szépen lassan fel az áruk, valaki viszont úgy gondolta, hogy felgyorsítja ezt felvásárolt és pricefixált.

(#11306) SzakalyAti válasza Z'Z" (#11301) üzenetére

SzakalyAti
(tag)

Azt mondják kamu kép.. Ha igaz is lenne, ehhez a kártyához 84 rating?!! Inkább 86 min, ez a lap már egy jó Icon lap

(#11307) MdewC

MdewC
(Topikgazda)

Ide a rozsdás bökőt, de a szerver leállás óta (csüt este) vmi nem ok, tuti, hogy mókoltak vmit.

Késik az irányításom, pontatlanok a passzok, lassú a dribbling és fel van húzva az ai defending. Mérget vennék rá.

(#11308) akooos válasza SzakalyAti (#11306) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Pirlo 91-es lapot kapott és ott olvashatod a követelményeit. Az is egy iconnal ér fel.

(#11309) Z'Z" válasza SzakalyAti (#11306) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Nem hinném, hogy kamu.
Tuti, hogy jön, már csak az EA-n múlik, hogy mikor.

(#11310) Digestive válasza MdewC (#11307) üzenetére

Digestive
(PH! addikt)

Valami biztos történt! Van olyan h nem megy a játék és akkor sorozatban sz.r a játékom. De ma nekem olyan az SB, h legendary 5:0 majd WC-on szét ver. Aztán megint próbáltam egy legendaryt 5:1, utána meg első félidőben 4et kapok úgy h esernyő meg kötény meg berbaspineket tol az ellen. :D Labdát nem tudtam szerezni. Felb.sztam magam és elkezdtem becsúszkálni és semmi... nem bírtam hozzá érni az ellen játékosaihoz. Konkrétan olyan volt h bármit csináltam el volt könyvelve h nem lehet nálam a labda.

[ Szerkesztve ]

(#11311) kiserik válasza MdewC (#11307) üzenetére

kiserik
(fanatikus tag)

Eddig tartott a Fixfifa hatása. Fontosabb a 10 éves Ödönke sikerélménye (és pénze), mint a jó játékmenet. Tegnap volt olyan WL meccsem, ahol azt mondtam, ha kikapok akkor törlöm a játékot. Egyszerűen látszott az ellenfelen, hogy vagy kezdő, vagy fiatalka. Alig passzolt, csak szaladt a labdával, a védekezése meg abból állt, hogy egy emberrel kirontott és azzal rohangált össze vissza. Nagy nehezen 2-1-re tudtam hozni. 15-2 volt a kaput eltaláló lövések aránya. Neki az össz kísérlet is ennyi volt, mert nem jutott el lövésig sem. Én biztos pihentetem most a hétvégén, és szentelem az időt a családnak és a barátoknak, mert nincs értelme most ezzel idegbajt kapni.

(#11312) SzakalyAti válasza akooos (#11308) üzenetére

SzakalyAti
(tag)

Igen, csak ezt tudod használni, Pirlot meg nem. Lehet 91-es lap, de a játékban nem érzed annyinak. Ez olyan, mint itt valaki Ibraval példálozott, hogy milyen kicsi rating kell hozzá. A 84es lapokhoz meg milyen nagy. Kakanak jó a pac-e, 4* a weak foot és a skill is, sok jó brazil játékos van, könnyen beépíthető. Éppen ezért sokkal jobb lap mint Pirlo

(#11313) nyervi válasza MdewC (#11307) üzenetére

nyervi
(senior tag)

az biztos. szemmel láthatóan irányít a játék maga. tudom, ez eddig is így volt, de nem ilyen láthatóan. szinte pár labdaérintés után lehet tudni kinek osztotta épp a lapot a gép. csak egy példa: ellenfél feláll szabadrúgáshoz, még nem nyomtam meg semmit, de a védőm elindult és beállt az ellen elé. vagy egyik meccsen száguldoznak, mint az őrültek, minden passz jó helyre megy még akkor is, ha nem is oda szánom, másik esetben ennek pont az ellenkezője. tényleg vicc már ez az egész, pedig nem is veszem komolyan, csak jókat szeretnék játszani. csak nem lehet...

(#11314) kdavid94 válasza SzakalyAti (#11306) üzenetére

kdavid94
(PH! addikt)

A kép szerintem is kamu. Egy ideig szerkesztettem nekik ilyen dinamikus képeket a lapokra, ezt lehet visszadobnák.

(#11307) MdewC:
Én is így éreztem tegnap, valami nem volt rendben.

(#11315) Datsyuk

Datsyuk
(tag)

Nekem a WL eddig kiábrándító és azt kell mondjam semmi újdonság...7-ből 6 győzelemmel indítottam, azóta 14-ből 2. A játékosaim egyszerűen nem futnak, állnak a helyükön ha nálam a labda. És igen tudom, hogy van erre is 2 gomb, de semmi reakció. Még a lepattanók se nagyon érdekli őket, mert hát minek is fusson 3 métert mikor ha az ellenfél megszerzi sprintelhet akár 40-50 métert is csak a másik irányba. Ja és Sterling fellöki Bakayokot. Biztos sokat gyúrt szabad idejében.

Egy kicsit off:
Azok akik családosok, hogyan oldjátok meg, hogy WL-eztek? Én hasonló cipőben járok, de ez nekem így brutál.Milyen egyességet kötöttetek az asszonnyal? :D gyémánt gyűrű vagy örök rabszolgaság?:)
Viccet félre téve, tényleg érdekelne, hogyan oldjátok meg.Különösen aki konzolon kell hogy 40 játsszon. Akár privátban is írhattok, ha nem a fórumot akarjátok megtölteni vele. Előre is köszi!
Nekem az a gond, hogy kb este 9-től hajnal 2-ig kell lenyomnom és kimerítő. Főleg, hogy még így se végzek.

(#11316) pepe0807

pepe0807
(újonc)

üdv. kapuscserén gondolkodom... jelenleg Courtois a kezdő gk de elég sok potyát kapok vele.. picit csalódás számomra... megérné lecserélni egy olcsóbb portásra?

(#11317) Kristof_94

Kristof_94
(PH! kedvence)

Az a baj, hogy Kaká állóképessége alig lesz megnövelve...
Amúgy visszatért a Futbin club import, nem tudom láttátok-e már, bár annyira nem jó, mert nekem 2,4 millió zsetont ír a klubom értékére (játékosok, fogyóeszközök). Viszont ez csalóka, mert rengeteg bronz és ezüst játékost 10 ezer zseton értékűnek számol.

(#11318) kdavid94 válasza Kristof_94 (#11317) üzenetére

kdavid94
(PH! addikt)

Nem is baj, úgy legalább olcsó lenne. Én Pirlo-val végig szoktam játszani így is a 90 percet, szerintem annyira nem vészes.

(#11319) Kristof_94

Kristof_94
(PH! kedvence)

Mutatok egy nagyon hasznos kalkulátort az SBC-hez: Ez lesz az!

(#11320) Hp Canon válasza MdewC (#11307) üzenetére

Hp Canon
(kvázi-tag)

Nektek még jó legalább valamikor. Nekem 99%-ban sárban focizok sb-ben, ut online seanson 100%-ban holdon focizás, annyira lassú a játékmenet hogy cselezni nem is lehet. De ami biztos hogy ez a meghülyülés az ea kompenzációja hogy ne vegyük észre a lagot, mert mostanában nem akad a játék, csak mindig be van lassítva...

(#11321) LedyGyuszi válasza kdavid94 (#11290) üzenetére

LedyGyuszi
(PH! addikt)

max a mobil app kerekít lefelé, a játék nem! ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#11322) A guru válasza Hp Canon (#11320) üzenetére

A guru
(PH! addikt)

Online, ha hazaiban játszol akkor konstans a játéktempó számodra legalábbis, mindegyik meccsen, ha idegenben vagy akkor tud vagy gyorsulni vagy lassulni, bár ha jó a netje az ellenfélnek akkor nem szokott probléma lenni. (Személyes tapasztalat)

FIFA eSport player

(#11323) Hp Canon válasza A guru (#11322) üzenetére

Hp Canon
(kvázi-tag)

Mondom, nekem mindig lassú, de nem úgy hogy játszható legyen. Régen akadt, ez megszűnt, tapasztalat. Amióta van online része játszom a fifával nem beszélek hülyeséget, itt te is szenvednél az sbc-vel is hidd el, és úgy mondom most is meglesz az elite 1. Amikor játékost cserélsz neked is 5x kell megnyomnod a gombot? Erről beszélek...

(#11324) Fifaisshit válasza kdavid94 (#11318) üzenetére

Fifaisshit
(őstag)

Nekem PL csapatom van .....csak WL-t jatszok ....Pirlo a CAM vegigjatsza és 23/13/19 a mutatója , szerintem nagyon sokan alul értékelik :)
Pedig nagyon jó kartya :)

(#11325) Sanyicucu

Sanyicucu
(fanatikus tag)

Szerintetek melyik ligából érdemes silver csapatot építeni?

(#11326) LedyGyuszi válasza Fifaisshit (#11324) üzenetére

LedyGyuszi
(PH! addikt)

látod, itt kezdődnek az alapvető problémák, amikor egy 53as staminájú játékossal végigsprintelsz egy meccset... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#11327) getdizzy

getdizzy
(fanatikus tag)

:))

(#11328) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#11326) üzenetére

Fifaisshit
(őstag)

Azt nem mondom h a 60.perc után is sprintel :)
De a 90.ben is hajszál pontosan indít :)

(#11329) Szigma70 válasza getdizzy (#11327) üzenetére

Szigma70
(PH! addikt)

+1000
:C

Ha ezt nem te csináltad, hanem a netről van, akkor másnál, máshol is ez a probléma

Elmehet az EA a ............

Ps4

(#11330) Meghivott

Meghivott
(PH! addikt)

Nem is jött Kaka... :(

(#11331) akooos válasza SzakalyAti (#11312) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Nekem Pirlo 65. percben jön be általában és eddig nem panaszkodhatok miatta. A kezdőcsapatomba nem raktam be, valszeg Kakát sem fogom.

(#11332) NandorHUN válasza Szigma70 (#11329) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

+1

(#11333) Z'Z" válasza Meghivott (#11330) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

Valószínűleg jövő héten jön.
A jelenlegi SBC-k még három, illetve őt napig tartanak.
Szerintem azért nem jött most, és a ligákból is akkor jöhet valamelyik.
Ráadásul a jövendölés azt mondja, hogy a TOTY időpontja jan. 8-a.

[ Szerkesztve ]

(#11334) Meghivott

Meghivott
(PH! addikt)

Megfigyeltem, hogy a játék indítását követően 2-4 percen belül a játék ablakos módba ugrik, egérrel kattintok és vissza is áll. Volt már, hogy ilyenkor letettem és a megváltozott szín beállításokról (?) makogott valamit... Valaki tapasztal hasonlót? Ötlet?

(#11335) Sanyyka

Sanyyka
(fanatikus tag)

Sziasztok,

mi az a "Cross it" napi kihívás?

Hogy kell kereszteket használni? :F

(#11336) akooos válasza Sanyyka (#11335) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Magas beadás szélről.

(#11337) BBBull999

BBBull999
(újonc)

Sziasztok!
Most vettem a BPL csapatomba (4-4-2) egy Lukakut, mellette most egy Gabriel Jesus van. Az a kérdésem, hogy Gabriel Jesust szerintetek lecseréljem Lacazettre, vagy maradhat?

(#11338) nyervi válasza BBBull999 (#11337) üzenetére

nyervi
(senior tag)

Jézus Isten fia, ebben a fifában mindent tud, nincs lehetetlen a benga védők felborogatásától egészen a lehetetlen szögből való gól rúgásig....és fut, mint a nyúl :DD :DD :DD

(#11339) MdewC válasza getdizzy (#11327) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Neked akkor ez az idei, nekem is volt egy tavalyi paint gyártmányom, csak nem merem közzé tenni. :DDD Pedig aktuális.

Aki szeretné látni, az írjon priv. :DDD

:R

(#11340) p0ty

p0ty
(fanatikus tag)

Már csak nevetni tudok hogy a WL számomra mint valami előre megírt könyv hogy 10win 1 lose után mindig jön a lose sorozat mert 10 kaput eltaláló lövésből 1-2 gól mert akárki lehet az ellenfélnél kapus olyankor mindenki kivédi a szemem kezdem azt érezni megvan előre írva hogy na akkor a féket húzzuk be a srácnál mert a végén még nagyon jól végezne és rontsuk el a kedvét meg az egész sorozatát és az egész munkáját amit bele fektet a játékba..

(#11341) Sanyyka válasza akooos (#11336) üzenetére

Sanyyka
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen!

(#11342) grimmjow67 válasza nyervi (#11338) üzenetére

grimmjow67
(tag)

Az én ptg jesusom miért pattan le allandoan erosebb vedokrol?

(#11343) Szigma70 válasza grimmjow67 (#11342) üzenetére

Szigma70
(PH! addikt)

Mert nincs felszentelve

@BBBul999

Vedd meg Lacát, Jézust meg tedd be CDM-be, ott is állat lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Ps4

(#11344) Z'Z" válasza Szigma70 (#11343) üzenetére

Z'Z"
(őstag)

:)) :DD :DDD

(#11345) p0ty válasza Szigma70 (#11343) üzenetére

p0ty
(fanatikus tag)

hát én Lacat nem ajánlanám már vagyis nálam nem tudom mi lett vele lehet megártott neki a 350 meccs de elfelejtett focizni lesre fut elől neki megy a támadómnak mikor a gép irányítja lőni elfelejtett bal lábbal jobb lábbal csak laposan nem tudom mi lett pedig imádtam de most már azon gondolkodom kit tegyek helyette mert ez már siralmas

(#11346) RangerFox

RangerFox
(PH! addikt)

Bakayoko mellett ki az középen? :B

(#11347) MdewC válasza RangerFox (#11346) üzenetére

MdewC
(Topikgazda)

Benzema csitít.

(#11348) MdewC

MdewC
(Topikgazda)

SIF DYBALA!!!

(#11349) Kristof_94

Kristof_94
(PH! kedvence)

Szép estét sorstársak! :D

Bár még csak most csinálom a 83-as SBC-t a Shearer sbc-ből, illetve Rui Costánál még kell a 83-84-es, de tuti, hogy 41212(2)-ben együtt játszanak majd, Rui cam, Shearer jobb ST. Nézegettem, hogy kit rakhatnék az öreg mellé, de nincs ötletem. Maradjon Zaha? Esetleg SIF Son? Gondoltam még OTW Mbappe-re, aki amúgy 1 millió PC-n nekem meg még annyi zsetonom sincs, hogy befejezzem mindkét ikont. Jó lenne nekem valamelyik RW változata is, de akkor meg a chem nem jó annyira.

Bármi ötlet? :) Tudom volt már máskor erről szó, de lassan már tényleg aktuálissá válik.

(#11350) BBBull999 válasza Szigma70 (#11343) üzenetére

BBBull999
(újonc)

@Szigma70 Köszönöm szépen :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.