Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz Z'Z" #24170 üzenetére

    Igazad van

    Mindannyian imádjuk ezt a játékot, különben nem irogatnánk ide jókat, meg rosszakat.
    Valószinüleg nem is minden az Ea hibája, sok a kiskapukat kihasználó pöcs, sok a konteo, no meg a konkurencia hiánya.
    Sok hiba valószinüleg a serverparkra, a gyenge netre,lagra vezethető vissza, csak ugye ezek egy nagy része is az EA hoz tartozik.

    Valjuk be mind, függőek lettünk :) ha jó, ha kevésbé jó, akkor is nyomjuk :R

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Z'Z" #24170 üzenetére

    Tudom ezt nagyon jól. :) Párszor ezt én is leírtam már azt hiszem, hogy semmi nem változik.

    A mondandód másik felével azért vitatkozok picit, mert minden patch mást adott hozzá a játékhoz. Tudod mire gondolok? Elmondom.

    Blashe a legjobb példa. (Azért merem példaként említeni a kollégát, mert az elmúlt 1,5 évben szinte minden nap beszéltem telefonon a kollégával, rengeteget elemeztük a játékot és sokat nevettünk / sírtunk együtt 1-1 javításon. Jóba lettünk, ezért merem konkrétan őt felhozni.)

    Na a lényeg. Volt olyan patch, ahol azt se tudtuk merre van az előre és volt olyan, hogy zsinórban 4-5 div 1-et nyert zsinórban, mert annyira feküdt neki. Volt olyan, hogy megnyerte, jött a patch, aztán két osztály vissza... Ez normális? Persze utána egyből vissza jutott, de elég szégyen ez az ea-re nézve. (Kolléga nem tudom, hogy mennyit tolta az elmúlt 1 hónapban, meló miatt.)

    Én már rég nem vagyok olyan kitartó mint régen, hogy magamban keressem a hibát, hogy majd ez miatt tovább fejlődjek és ez miatt még többet nyerjek. Nem. Most annyira irányított már, hogy nem lehet fejlődni, annyira ki van egyensúlyozva, hogy semmit nem jelent mennyivel vagy jobb, annál többet csal. Így érzem, ez a javítások vége.

    Az lenne a normális, ha lenne egy fejlődési görbéje újra a játéknak, egyre jobb tudnál benne lenni, de nem lehet, ezt nyírták ki. Ezt is.

    Arra leszek kíváncsi, hogy a 18 az milyen maipulálási szintről indul, mert a 17 az tuti, hogy nem onnan kezdte, mint ahol most tart.

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák