Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    válasz evibly #21348 üzenetére

    Igen, én is pontosan ezt érzem, amit te leírsz.

    Következő meccsen egy lövéssel 2 kapufát rúgtam, majd utána rögtön a támadásból gólt kaptam. :D:D:D

    A szögletet úgy csinálom, hogy PS-en az L1-gyel kiválasztom a játékost (bal felső kar, az a pici, nem a bumszli nagy) majd odamegyek Smallinggal és ahol áll odateszem azt a kis pöttyöt, hogy oda jöjjön a labda, nagyjából 2-3 bar-ig nyomom a beadást majd még 1x megnyomom röviden a beadást, ne kérdezd miért, belém rögzült, lehet nincs is semmi értelme. :D

    337 meccsen 19 gólt értem el vele, szóval annyira nem tuti a dolog, de pl. amikor Sigurdssonnal adtam be, akkor meccsenként 1 szögletgólom volt. Tehát sok múlik a beadón is. (Sigi in-game egy rakás fos, ne is játsszatok vele. :D Bár ezzel a 4-2-3-1-gyel CDM-be shadow lappal lehet megpróbálnám, valaki vélemény?)

    (#21349) MdewC

    Nálam az utóbbi 1 napban De Gea 2 öngólt szerzett, ne is kérdezd..... :D

    Azért komolyan kíváncsi lennék rá, hogy hány ember játszik a FIFA-val, aki megcsinálja a játékot. Vagy pedig használnak-e olyan eddig nem tudott glitch-et, hogy a helyzetek bemenjenek, momentum ne legyen a játékban.. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák