Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    válasz gabigyerek #13484 üzenetére

    (#13453) LedyGyuszi: koszi az infot.

    (#13458) etaclan1984: meg keresem a megfelelo dealt, teliaron nem akarom megvenni.

    (#13484) gabigyerek:

    ez iden nem ilyen egyszeru, mivel konkretan a vedekezest nerfeltek meg, azaz a jateknak azt a reszet, aminel a legjobban az AI-ra vagy utalva. Azt a glitch-et, amit mondtal, adott ido alatt barki be tudta gyakorolni es ha mar mindenki ezt csinalja, akkor lehet ra keszulni es le lehet vedekezni. De jelenleg nem ez a helyzet. Az, hogy az egyik oldalon a vedok furgek, erosek, agresszivek, mig a masik oldalon ennek az ellentettje...na, ez ellen konkretan semmit nem tudsz csinalni. Ha az en vedom lassan fordul, mig az ellenfele gyorsan, akkor ezzel gyakorlatilag - egy nem teljesen atombalfasz jatekos eseten - el van dontve a meccs, mert neki sokkal nagyobb eselye van golt szerezni, nekem pedig joval kisebb. Tenyleg probaltam mar mindent, LT-vel, LT-RT egyszerre, contain, teammate contain, minden, de semmi sem hatekony. Ha belem vezeti es nem pattan vissza hozza, akkor el tudom venni, de egyebkent siman vegig tud szlalomozni a vedok kozott. Es amugy ez a jatek hibaja, mert DIV3-ban vagyok es konretan most sem tudok normalisan vedekezni. Ennyire nem szabad egy feature-t sem megbonyolitani.

    Plane ugy, hogy minden egyes kurva patch-csel ujrairjak a gameplayt es amit eddig begyakorolhattal, azt dobhatod ki a kukaba, mert nem mukodik.

Új hozzászólás Aktív témák