Új hozzászólás Aktív témák

  • gabigyerek

    senior tag

    Múlt hét szombattól elég erősen rámentem, hogy hátha kinyitom IF Nainigolan-t pakkból.

    Tudtam hogy erre kb 0,01% esély van, de mondom hátha :)

    Kb 60db premium gold pakkot nyitottam. 3x elődöntőig jutottam draftban, abból estek nagyobb értékűek még, plusz tegnap megnyertem. Adott egy premium gold (7500) és kettő rare gold pakkot (ebben 12 ritka lap van, vegyesen játékosok és egyéb). Mondom mi? Győzelemért olyan pakk jár amiben van kb 3 játékos és a többi szerződés meg ilyesmi??? Első időkben nyertem már draftot és akkor 45K és egy nagyon jó pakkot adott, most meg ez???

    Na mindegy. Az eredmény, hogy a 70+ mindenféle pakkból a legnagyobb ratinges egy 81-es Moya volt.

    A legtöbbet érő egy rare silver 5 ezerért ment el. A draft győzelemért járó pakkokból 7ezer jött vissza.

    Ezt nem hiszem el. MÉg annak függvényében sem, hogy tudom nem direkt velem baszik ki az EA mert párhuzamosan velem spanom legalább nyitott egy Iniestát és Kantét. (Illetve idén már nyitottam egy IBrát én is)

    De komolyan. Mennyi pakkot kell nyitni egy 84+ ratinges játékosért? :) youtube-on meg csorgathatjuk a nyálunkat amikor a csávó 300 000+ fifapontból kinyitja TOTY Messit :)

    Azt hiszem egy életre elment a kedvem a drafttól és a pakkozástól is.

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák