• zsoltirte

aktív tag

válasz P. úr #7293 üzenetére

Szintén nálam is ma.

Ma toltam három meccset kupába. Mindhárom kalap szar volt, de valami hihetetlen módon a másodikat megnyertem. Egy k vicc volt az egész. Csapatom full béna, lassú, teszetosza, egy semmire nem jó rakás szerencsétlenség az egész. Az ellen viszont nem tudott gólt lőni, mert a Helton mindent védett, de ha mégse, akkor meg ott volt a kapufa. 1. félidőbe 1 kapura lövésem volt, majd a meccs végén össz 3. A gyerek ekkor járt 15 körül, viszont még mindig 0-0 volt az állás, szal hosszabbítás. Full brazil csapatom volt, de padról betoltam 3 random cserét, így rakás Chem bezuhant, összre tippelni se merek. És innen jött a csoda. Hosszabbításban megtáltosodtak a játékosaim és 5 lövésből kettőt vertem, gyerek meg össz 19-ből egyet se! Kissé meg is sajnáltam, mert tudom milyen az ő helyzetébe lenni. :(

Sajna az első atomzakó lett, mert 0-4-nél ott hagytam az egészet a francba, mielőtt kárt teszek valamiben, így az ellen eljátszadozott magával(0-8 talán?). A harmadik meg sima 0-3, ami úgy kezdődött, hogy egy ártatlan beadást a kapusom(Helton), a kb 7-8 méterre lévő csatár fejére ütötte, aki az üres kapuba fejelt. A három meccsből egyikhez se volt semmi közöm. Remélem pár meccs múlva vége lesz ennek, mert ez így gyász!