Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    válasz pyrannha #32 üzenetére

    Mintha Én írtam volna le a sztorimat...Félelmetes!!!MINDEN!Csak én úgyvoltam vele,hogy megismerkedtünk és már az első beszélgetésnél olyanokat megdumáltunk amiket ilyenkormég nemszokás!Jóbarátok lettünk...Akkormég semmit neméreztem iránta,sőt Én segítettem akkori Barátjával összejönni..akkor fél évig nemtaliztunk,és egyszer karácsonykor jött egy sms...onanntól indult minden...nemírom le..volt minden!Sárga földig ivás,kezem rommávertem mert a falat ütöttem már kínoban...és elmondtam neki mizu..ez a lényeg!Nemlökött el..eleinte nemtudta mizu legyen aztán végülis a Barátságnál maradt...Ő..én nem..ígytartott a kapcsolatunk...neki volt barátja,de szinte mindig velem volt!Egy nyarat lehúztunk így..aztán szakítás a barátjával,új Barát,bonyodalmak,szenvedés...2005ben volt hogy megszakítottuk a kapcsolatot májustól szeptemberig...ami kellett!!!Már nemfáj annyira mással látni,sőt,holnap is jön dumálni,sőt együtt Szilvesztereztünk(úgyhogy van barátja),sőt...tudnék még mesélni...és mégsem...Barátok vagyunk!De tényleg..semmi olyan nemtörtént köztünk!Többekvagyunk mint barátok de nem szerelem...eztszoktuk mondaniDe legbelül mélyen,a szívem örökre az övé...nemtom mithoz a jövő...mostcsak sodródom,és szerencsére nincsenek problémák,elvagyunk nagyon jól egymással!!!De más lány...akad aki teccik,de...ott ez a De...

Új hozzászólás Aktív témák