Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #1752 üzenetére

    koszi a valaszt!
    ezek szerint ha van korben drotkerites, es teglafal ele rakom a celt, tehat kizart hogy mashoz atkeruljon a golyo, akkor rendben vagyok :)

    kozben utananeztem, tenyleg eleg filleres az acelgolyo is, ezek szerint nincs lenyeges kulonbseg koztuk ami miatt csak az egyik vagy masik lenne nekem jo
    puskat egyelore nem szeretnek, azzal lottem mar eleget, a pisztoly jobban erdekel :) puskabol majd talan idovel, ha tenyleg bejon a lovoldozes, nezek valami olyat, ami taras, de minden loves elott kezzel kell felhuzni (nem tudom hogy hivjak ezt a megoldast, lottem mar ilyennel amibe 5-os tar ment, az nagyon szimpatikus volt)
    neztem ma a youtube-on egy csomo review-t, mar teljesen elvesztettem a fonalat :D
    tulajdonsagok alapjan egyertelmuen az 1088 lenne a nyero, csak annak a nagyon muanyag feelingje nem tetszik
    egy csomo van ami kulsore nagyon bejon, de hianyzik beloluk valami (peldaul nem tudnak SA-t, stb)

    szoval amit eddig kitalaltam:
    - pisztoly
    - CO2-es
    - SA + DA mod (itt esett ki az egyebkent nagyon szimpatikus Umarex HK USP)
    - megbizhato, pontos
    - 30.000 HUF alatti ar
    - lehetoleg markolatba csusztathato tarral, bar ha a tobbi szempont miatt csak forgotaras lenne, az meg belefer
    - jo lenne ha nem lenne tul muanyag feelingje, fem szan jo lenne, de normalis minosegu (nem illesztesi hibas, sorjas, messzirol is gagyinak latszo, stb) muanyag meg belefer
    - ha esetleg sikerulne blowbackeset talalni, amire a fentiek passzolnak, az maga lenne a tomor gyonyor

    ami meg szimpatikus az a Crosman 357, kicsit ugyan tul nagynak tunik, de lenyegeben minden passzol ra (bar azert egy szep hosszu, markolatba csusztathato tar jo lenne, de az nem letfontossagu)

    beszerzesi forrast is ajanlhattok :) egyelore a Nimrod-Derringer uzlet nagyon szimpatikus a vevobarat hozzaallas es a szep hosszu arlista miatt (bar raktaron eleg keves tipust tartanak - az 1088-at pl. igen)

Új hozzászólás Aktív témák