Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Vladi #3289 üzenetére

    Köszi, F-eket nyomogattam, de nem volt jó.
    Viszont a 3-al jó lett, a másik sorba kellett írni. Reinstall grub, új config file, restart, ugyan az -de már van animált Fedora logo :)
    restart, terminál, Kmod cuccok remove, grub újratelepít, öröm, boldogság... lenne.
    Nálam ugye van W7 64 bit, Fedora, és most Comice OS, ez lett utoljára felrakva. Fedora frissítéskor nem frissíti a grubot, de Ubuntu és "klónjai" Grub customizerrel megtalálják -bár ezek szerint az indítási paraméterekkel nem tudnak mit kezdeni... faßa.
    Erre a Fedorából újratelepített Grub2 azt írja: sda7 partíción linux, ubuntu 11.10, makeconfig nem támogatja, ennyi... wattafakk?
    Nem para, van grub diszkem, sztem arról teszem fel, az sokszor jól jött. Lehet kellene egy /boot partíció? Mondjuk Fedora előtt nem találkoztam ilyennel.
    Köszi a segítséget :R :R

    ...valakinél van működő zárt driver? Már szeretnék találkozni ilyennel, mert a "szomszédtopikbanírtákhogyvalakihallotaamikorbeszéltékhogymegy..." nem elég. ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák