Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz orixon #1753 üzenetére

    Hali, nekem kicsit gázos volt az a map, mert bad alockal kidobált párszor
    aztán letöltöttem a modhoster oldalról egy leírást, amiben leírja EGYSZERŰ, PÁR lépésben hogy hogy lehet megszüntetni. vagyis, a gépen kell asszem valamit átírni, hogy engedje a játéknak, a nagyobb memória használatot. Ugyanis, azóta pl nekem nem volt újra bad allock mióta megcsináltam a leírás szerint. a művelést én így végzem minden mapon: gregorie besson xxxl-el leboronálom, aztán mehet is rá a vetőgép a traktor orrán pedig a permetező, és így, rövidebb idő alatt kész. egy 4szeres mapon sokat számít ez, hogy minél többet minél előbb meg tudj csinálni. Lásd Bassumer landot. ugyanis asszem az 4 szer nagyobb map, az alap, gyári mapnál.

    ezzel vetni fogok remélhetőleg, és remélhetőleg nem is lesz semmi láthatatlan valami amiben elakadnak a gépek stb a boltnál. :S
    [link]
    A Pronto 27-es szkinne miután azt megvettem, és tolattam vele a boltnál, elakadt a vetőgép mögött levő, valami láthatatlan izében. :S pedig régebben meg nem volt ilyen. :(
    Remélem ezzel a Lemkenes verzióval nem lesz az a gondom, és ez már szépen működik majd. Letesztelhetné nekem valaki, a Gross_Kern_Land mapon. NEM a verziókon, hanem azon, amin mondhatni, alig van valami!! Mert, majd azt szeretném picit átdolgozni. Ha itt lesz a gépem a sajátom.

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák