Új hozzászólás Aktív témák

  • S. Szabi

    őstag

    Helló!

    Lenne egy kis gondom Jacob régiójával kapcsolatban:

    Szóval, megcsináltam minden küldetést a régióban, megnéztem, nyitva sem maradt semmi, Cheeseburger figurákat, Baseball kártyákat is vissza vittem, de mégis azt írja, hogy teljesített küldetés 40/41. Namost, a bunkerban Eli küldetését nem csináltam meg, mert úgy alakult, hogy előbb kellett megölnöm. Lehet, hogy ez lenne az a 41-dik? Azt hittem ilyenkor úgy alakul a Story, hogy az a küldetés máshová kerül, vagy ilyesmi, és lehet, hogy úgy is volt, és mégis valami más lesz a gond. John régiójában is maradtak még küldetések a megölése után, azt meg is tudtam csinálni 100%-ra. Mondjuk itt volt olyan is, hogy a tértképen egyszer mutatta, hogy ott van küldetés, egyszer meg nem, de végigneztem netes térképeket, mindent, és szerintem megcsináltam mindet :) Járt más is így? Meg, ha Jacob háza közelébe megyek, elkezdődik az "Only You", pirös köd, és vissza rak pár száz méterre. Ez másnál is így van?

    Magáról a játékról annyit, hogy nekem nagyon bejön!

    Nehéz szinten tolom, az elején azért nem volt egyszerű annyira, sőt a legelső feladatot, a menekülést a legeslegeléj nem is tudtam úgy, ott vissza kellett vennem. Így azért van egy-kettő küldetés, meg előörs aminek a felszabadítása többszöri próbálkozásra ment, de így két régió kipucolása után most ott tartok, hogy képességekből is majdnem minden meg van, most már azért a nehéz szint sem olyan nehéz :) Persze oda lehetne menni mindenhova helikopterrel ,aztán lebombázni az egészet, de anank mi értelme, ugye? Pont az a jó benne, hogy annyi féle szabályt csinálhatsz magadnak, hogy még nehezebb legyen, hogy sosem lesz unalmas, de ez ugye a többi Far Cry-ban is így volt.

    Bugok nálam is vannak azért, de egyik sem olyan vészes, igaz főleg grafikai, meg ilyen, hogy ott a levegőben egy helikopter, és csak van, meg a fák között egy repülő csak úgy, komolyabbal még nem találkoztam, olyan volt még, hogy hegyre nem töltött be fákat bizonyos szögből.

    Vadászva, halászva minden meg van, kivéve a nyulat :D Az Faith régiójában van csak, eltöltöttem ott egy játékbeli napot, de nem láttam egyet sem, nem tudja valaki, hogy lehet őket előcsalni? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák