Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Pitterix #4205 üzenetére

    Üdv!
    A minap rendeltem meg eredetiben és magyar felirattal a gamét. DVD be, telepít, indít, semmi. Remek. Levél support-nak, mert azért már közben olvasom ezerrel más topikban is, hogy a sima semmin sem megy, csak a GOTY.
    Ini fájl szerkesztve, drd9.dll letöltve, semmi. :(
    Support ír, hogy hát van más megoldás, mert van eredeti adathordozóm, ami nem működik, tehát jogilag rendben vagyok. Jogilag. Értem? ;)
    Ez mit jelent? Game letölt, egy koponyás embertől a finalfix felrak (csökkentett módban!, ez a hangokat teszi rendbe), Pcdome magazin oldaláról magyar patch letölt-telepít, és a játék működik, mentések rendben mennek! Nem semmi, 2012-ben eljutottunk idáig.
    Berosálok... :D

    Hopp, elfelejtettem: kevés olyan játék van, amiről ennyit olvastam, sőt,a kézikönyvet áttanulmányoztam volna! Ez utóbbi nagyon jól sikerült! Olyan ez, mint anno a Deus Ex, Tron 2.0, vagy a Rage. A hangulat, a történet egyszerűen fergeteges! :C

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Pitterix #4212 üzenetére

    Nem, de írok pü-t, mert nem szeretném, ha bajom lenne, hiába tiszta jogilag. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz alratar #4215 üzenetére

    Üdv!
    Íme, az én esetem:mizéria
    Melyik van meg, a sima, vagy a GOTY? Nem mindegy. Ha a sima, és nem jutsz semmire, keress meg privátban, és megmondom, mi a megoldás.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Kassadin #4218 üzenetére

    Szia!
    Én is szenvedtem, fentebb láthatod, de nekem meg azt csinálta, hogy elindul, képernyő elsötétül, és semmi. Daemon és vírusirtó kikapcsolva, sőt, úgy is próbáltam, hogy Avast-ban a kivételekhez adás és semmi! :W Órákat szenvedtem, 2szer újra raktam. De itt is olvastam és az Eredeti játék topikban is, hogy a nem GOTY-val gondok vannak. Erre jött a "jogi" megoldás. Most megy. Röhejes amúgy...még sosem jártam így dobozossal... :(
    Már nem merek újra próbálkozni a dobozossal, mert legalább 3 óra, mire végzek. Szánalmas a Bethesda részéről ez, egy külföldi fórumon azt is olvastam, hogy a nyelvi és hangfájlokkal van a gebasz, más országokban is!, attól akad ki a sima F3.
    Mindegy, azért a linket félre teszem. :R

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv skacok!

    Lehet, nem ide kéne írnom, de hát mégis... :)
    Ha valaki megveszi nekem a Fallout 3 GOTY kiadást (4k) a CD Galaxisban, akkor én szívesen adnék neki több eredeti! játékot is, szám szerint4-et!

    MYST 4 Revelation
    Aquanox 2
    Vietcong 2
    Ground Control 2 (ez utóbbi újságmellékletes)
    bónusznak meg Psychotoxic alkotást, ha nagyon szeretné...

    És személyesen találkozhatunk az üzletnél, másképp nem is menne.
    Ha valakit érdekel a lehetőség, akkor keressen meg pü-ben. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz fiATHaLON #4227 üzenetére

    Üdv!
    Én tök komolyan gondoltam. :K És CDG-nél, mert egy beregelt aktivált játékkal sokra nem mennék... :K (legalábbis szerintem)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Na, hát, gondolom, nem lesz újdonság, de ez az egyik legjobb játék a PC játéktörténelemben!! :K Eltekintve a sima változat futtatásának agyrémétől...(azért a Bethesda magához nyúlhatna picit... :)) )
    Remek történet, jó harcrendszer, a VATS lenyűgöző, grafika maximumon szintén jó, a párbeszédek frenetikusak, a fordítás hajmeresztően jó! (látszik, hogy a Rage honnan merített...)
    Mindegy, ha lesz Fallout 4 , előtte írok erről egy remek cikket, kedvcsinálónak, hogy aki még nem próbálta, azonnal essen neki!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Ryder62 #4251 üzenetére

    Pontosan, nagyon egyetértünk! :K :K
    Én eléggé FPS fan vagyok, ez kétségtelen, de ebből a műfajból, ami eddig odaláncolt a gép elé, és beszippantott, az a Deus Ex első része és a Fallout 3 volt! Illetve az utóbbi most is... :D Külön megemlíteném, hogy a játék magyar fordítása egész egyszerűen zseniális lett, nagyon jól csinálták meg! Valamikor csak barangolok, és szimplán tárgyak után kutatok, közben szól valamelyik rádió, és igen, én így képzelem el az atom utáni csendet és világot, a játék forgatókönyv írója nagy kocsma-cimbi lenne, az tuti! :D Mennyi sört tolnánk le a játékot elemezve...
    Egyszóval: Fallout 3 az RPG-FPS királya! (csak a 4-et el ne csesszék...)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Ryder62 #4284 üzenetére

    Tök mindegy, ha nem a sima verziót veszed meg, úgy hallom és olvasom, a GOTY kiadás hibátlan minden rendszeren. A sima meg egy idegbajos játék a vásárló "örömére" eposz része... :W

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Huh, imádom ezt a játékot! Frenetikus. :C
    Most ott vagyok, hogy Fawkes cimbivel ácsorgok, és mielőtt nekiesnék a végének, elhatároztam, hogy szépen bejárom az egész térképet. Van egy rakat fel nem derített terület, majd Fawkes töri nekem az utat. Hatalmas! Csak egy küldetést nem csináltam meg, a rabszolga hajkurászást, mert jobb szeretem a komplikáltabb megoldásokat. Jó, egyet begyűjtöttem, mert kellett a zsé... :D

    És egy kérdés: a GOTY verzióban minden magyar, vagy csak az alapjáték? Azért magyarul nagyon király, szerintem ez a legjobb profi honosítás, nem feledve e Deus Ex és a TRON 2.0 házi fordítását, melyek külön-külön díjat érdemelnének! :K :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    És még egy segítségre lenne szükségem:

    Nekem a sima F3 van meg, a magyar verzió.
    Van a Broken Steel kieg, ami ingyenes, 50 megás cucc. Ha ezt felrakom, akkor működni fog a játék? Továbbra is magyar lesz? Mert ha minden igaz, akkor az 1.7-es patch van fenn, de a Data Files menüben nincs ott a Broken Steel.
    Tudd ebben valaki segíteni?
    Előre is köszönöm!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz westcoastog #4292 üzenetére

    Én innen töltöttem le a BS-t [link], nem írt semmit, hogy fizetős lenne, 50MB azért ne is legyen az...szerintem. A többi rendben van, külön-külön egy lemezes anyagok. Majd megveszem a GOTY-t, ha lesz pénzem, addig is gondoltam a Broken Steelre...
    És a GOTY teljesen magyar? A DLC-k is? (már persze ha itthon veszem meg, úgy tervezem!) Most látom, magyarok a DLC-k is...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Sziasztok!

    Na, oké, eljutottam odáig, hogy bár király játék, de a készítőket szívesen elnézném egy zárt helyen... :(((
    Elmondom röviden a sztorit, utána kérdés:
    1. Eredeti Fallout 3 sima verzió, a magyar
    2. Telepítés után nem indul. Hajam égnek áll.
    3. DVD-ről felraktam mindent, DX, visualc...saját magamnak driverek...stb.
    4. ini állomány szerkesztése a köztudott módon:
    bUseThreadedAI=1
    iNumHWThreads=2
    5. d3d9.dll letöltve, bemásolva a játék könyvtárába
    6. NEM állítottam mindent max-ra, mert ezt is tanácsolták (ez röhej, ezért újítottam gépet... :W )
    7. Nem indul. Úgy döntöttem keresek egy köpőcsészét és sírva rugdosom fel...
    8. Rövid levelezés a forgalmazó support-tal, jogilag letisztáztuk a helyzetet, és a "zeraw" módszerrel, a két fő exe állomány kicserélve, és a játék megy! Capisci??? Így elindul és megy! :Y
    9. Ettől még random fagyások, leginkább úgy, hogy kitesz asztalra, és háttérben zörög a hangszóró. Röhej. Hangkártya nem gagyi alaplapi, hanem egy Xonar DG... :Y Lepetézek.

    Ami a gépet illeti, nincs tuning, de nem is lehet, ha megnézitek az adatlapot. Minden alapon, és minden játékom szépen fut, nincs fagyásom még BF3-ban sem, sehol!!! Több, mint 50 eredeti játékom van, törekszem arra, hogy ami tetszik, az ott legyen dobozban a polcon. :K

    Kérdés1: a sima Fallout 3 esetében van-e egyértelmű megoldás, hogy a játék csak úgy magától menjen? Ha már fizet érte az ember, azért ez egy eléggé könnyen megérthető kérés... :U

    Kérdés2: a GOTY változat esetén mik a tapasztalatok? Van-e ott is fagyás, működik-e mindenféle trükk nélkül? Bár gondolkozom, hogy elvégzek egy programozói főiskolát, és elmegyek dolgozni a Bethesdához, hátha segíthetek nekik... ;)
    Azért kérdezem utóbbit, mert pozitív válasz esetén megveszem azt (is), legalább a DLC-k megvannak, mert arra meg gondolni sem merek, hogy külön megvegyem azokat, pedig most is akciós az egyik...és párban járnak. Semmi kedvem megint órákat szenvedni.
    Ma amúgy egymás után 3szor fagyott le a game, még szerencse, hogy Fawkes arccal vagyok már...

    Kérem, aki tud segítsen, vagy ossza meg velem a GOTY kiadás tapasztalatait. Adatlapomon a konfig minden összetevője, ha van kérdés még esetleg, válaszolok!
    Előre is köszönöm! Este itt leszek 9 után.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4297 üzenetére

    Na, ez jól kezdődik... :O
    Remélem, mond neked is valaki valamit, mert már rettegek kiadni 6ezer pénzt, úgy , hogy előre tudom, mekkorát szívok...ezt nem hiszem el amúgy, hogy a rákba lehetséges ez egy többszörös Év Játéka díj birtokosának? A Bethesda emberei mi a rákot csinálnak nap, mint nap. (A Fallout 4-en kívül, remélem, azon sokkal jobban dolgoznak majd, mármint ami az optimalizálást illeti...)

    MOD:Ja, amúgy biztos Live-os baromságról van szó, de nekem a magyar van meg, és azt is tervezem megvenni, abban meg eleve nincs Live. Remélem, ez a része engem akkor nem érint majd... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4299 üzenetére

    Üdv!

    Csak arra akartam kilyukadni, hogy azzal lesz-e gondom a fentebb leírtak tükrében, a gépem ismeretében, illetve Win7 64 bit alatt? Már rettegek kiadni 6ezret... :(( Eddig egyetlen játék sem szívatott meg, talán a Rage egy picit, de ott elég volt az ini fájlt szerkeszteni. (khm...az is Bethesda kiadás...) Ja, és nem említettem, de nincsen codec-pakk a gépemen, én nem olyan vagyok... :)
    És az F3 talán most az a játék, mely a legtöbb fórumbejegyzéssel büszkélkedhet, természetesen a külföldi oldalakkal összességében. Ami nagyon kár, tekintve, hogy a z általam igen favorizált DeusEx-et lelökte a trónról!! :K

    GypsFulvus2 : oké, csak ez olyan játék, ahol szeretek mindent jól és pontosan megérteni. Anno a DeusEx-et is végigtoltam angolul, de mekkora volt már magyarul is évekkel később, hogy minden levelet, emailt elolvastam, nem csak átfutottam...most is megy pár fagyással a játék, csak a GOTY-ban benne vannak a DLC-k, azok is magyarul, és kidibni nem szeretnék 6k-t.

    Ja, és örülök, hogy megy! Ezt a pár fagyást én elviselem, elvégre 990- volt az ára akcióban, ennyit elnézek, de a GOTY más, ott már nem szeretnék szívni semmit! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4302 üzenetére

    Előre is köszönöm a tapasztalataid megosztását, már most várom!
    Ma a sima Fallout3 6-szor fagyott ki, de egy alkalommal tudtam játszani fél órát, és ez is valami. :W
    Most azon gondolkozok, hogy a lemezt kettétöröm, és megpróbálom beszámíttatni a GOTY kiadásba, mondván, hogy nem működik... ;] (mint Ross a Jóbarátokban a kanapéval tette...)
    Amúgy megérdemelné a magyar forgalmazó...
    A gépemen semmi, semmi eredeti szoftver nem fagy soha, ezért vagyok pipa, és én már 55 órát tettem a játékba, és ugye DLC-k nélkül is simán el lehet vele lenni 100 órát.
    De ma többször nem próbálkozok, mert tényleg a lemez bánja...(a DeusEx ősrégi a F3-hoz képest, és simán fut...röhejes ez a Bethesda...)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4304 üzenetére

    Ok, értem, vágom.
    Doom 1 és 2, Quake 2, Duke Nukem 3D, DeusEx...csak pár játék, amelyek Win7 64 bit alatt tökéletesen futnak, és picit régebbiek, mint a Fallout3.
    Én azért vagyok pipa, mert fizettem valamiért, ami egy rakás sz@r. Szerkesztettem ini-t, töröltem, telepítettem drivereket, kompatibilitást változtattam, SecuRom baromságot telepítettem, de azt írta, hogy ez a játék nem is SecuRom védett, registry-t tisztítottam, mert ezt is írták, most ott vagyok, hogy talán meg kell tanulnom programozni is??? Most ez a játék 3k-ba kerül. Nem hiszem el, hogy csak én szívok ebben az országban, a forgalmazó azt állítja, hogy több ezer elégedett ügyfelük van. Röhej. Most az a nagy helyzet, hogy én megrendelném a GOTY-t is , ami közben 6k lett!!! :Y ha muszáj, bár nem érdemli meg sem a forgalmazó, sem a Betheshda, talán ekkor értem meg a warezolókat és a konzolra átpártolókat, de mi a biztosíték, hogy az menni fog???
    Ezért kérdeztem tegnap: más a játék kódja? A DLC-ket eltekintve a motor változáson ment át??? Mitől menne a GOTY, ha a sima el sem indul!!! Nem kifagy, el sem indul, most is bent a lemez. Már lemezmeghajtót is cseréltem, letiltottam a Daemon Tools-t.
    Mit tegyek még?
    Töltsem le illegálisan? És akkor boldog a forgalmazó és a fejlesztő??? :W :W :W
    Tudom, volt itt róla szó, hogy a sima nem megy, de könyörgöm, 2012 van, és egyáltalán, a GOTY mitől más, már ami a kódolást, optimalizálást illeti???

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz pilóta #4310 üzenetére

    Nekem el sem indul. 1mp-re elsötétül a kép, majd visszajön az asztal, semmi hibaüzenet. A forgalmazónak most írtam amúgy... Azt is elintéztük, és jogilag tiszta az ügy, hogy a kettő exe állomány letöltésével elindul a játék, hát ez röhej! :W Viszont valamitől, nem tudom, mitől, a gépem nem változott semmit, kb. 50 óra játék után most az van, hogy random, percenkénti vagy 5/10 perces fagyások, egyszer tudtam 30 percet játszani.

    És a kérdés: neked a GOTY megy rendesen? Ez a fő kérdés, mert akkor megveszem, kénytelen vagyok, a legjobb játék címet kiérdemelné nálam, ha rendesen működne, és nem kellene semmit sem sehonnan letöltenem...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz pilóta #4312 üzenetére

    Semmi nem segít...nem ma kezdtem, a létező összes dolgot kipróbáltam már. Kompatibilitás, driver-cserék, ini állomány...mindent. Az biztos, hogy ennek a játéknak van a legnagyobb fórumközössége a világon, ami arról szól, hogy sz@rul programozták. És nem megy egy rakat gépen.
    A GOTY= Game of The Year kiadás. Ebben az összes DLC is benne van.

    MOD: most 2szer fagyott le, csak úgy, a hsz-ek között betöltöttem. Most a módosított exe-vel is. :W De kezdem a beletörődést, uninstall, és térek vissza a jól bevált játékokhoz, én nem kívánom ezt senkinek, magamnak meg főleg nem, a Bethesda meg bekaphatja, a Rage-el együtt. A szabadidőmet nem a gépem resetelésének akarom szentelni. ennyi. Az eredeti lemez nem megy, ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz pilóta #4314 üzenetére

    Megpróbálhatom, bár 2010-ben nem semmi lenne.

    Heh, 30 mp is elég volt, játékállás betölt ablakban, kifagyás. Most resetelek, a hangszórók zörögnek. És most az alaplapi hangkártyával próbálom meg, de azt utálom...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4317 üzenetére

    Jogos... :D
    De tudod én olyan arc vagyok, aki addig nem nyugszik, amíg valami nem működik. Így vagyok a játékokkal, egy haldokló számítógéppel, vagy éppen egy összeállított számítógéppel, az operációs rendszerekkel. Én a rendet és precizitást szoktam meg. És azt, hogy ha fizetek, kapok.

    Amit akkor írtam, az a különböző fórum hsz-ekre vonatkozott (magyar/külföldi), de ettől még nem értem, hogy a GOTY-ban mi a különleges, amitől működik. Mitől más? Ezért kértem személyes tapasztalatokat, hogy mielőtt kiadok újabb ezreket, legyen konkrétum is. XP-re meg nem váltok, ez is tuti. És én nem tudok röhögni, bocs, de nekem fájnak azok az ezrek, mert a fiamat is arra próbálom nevelni, hogy minden legyen eredetiben, mert az mekkora királyság, lehet nyugodtan multizni, és egyáltalán: mert ez így helyes. És mint mondtam, közel 60 játék van így meg, de most lutrinak tűnik nekem.

    UI: az alaplapi hangkártya esetén is fennáll a random fagyás. És 2012-t akartam írni...a support még nem írt vissza a mai levelemre, ha meg negatív lesz a hozzáállás, akkor beletojok, és majd megszerzem más forrásból. A lemez nálam van, és innentől pont nem érdekel...hálaisten, még sosem volt hasonló szituációm, sem a hardver vagy a lemez miatt, így nekem csak ez az élmény van, de ez meghatározó. :U

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4319 üzenetére

    OK, ne vitázzunk. Te nyilván kétszer is megveszel egy játékot, mert téged az érdekel, engem meg az, hogy egyszer vegyem meg, és az működjön... De no para, ha ma estig nem jön válasz sem a forgalmazótól, sem az áruháztól, megyek, és download. Ennyi a sztori. Ilyenkor büszkén tekintek a konzolos barátaimra, ők nem sz@pnak soha ennyit, mint mi, PC-sek.

    westcoastog: nálam nincs msn, sem semmi egyéb, kilőttem virtuális meghajtókat, a vírusirtót!! :Y , mert ezt is írták, próbáltam ablakban, semmi. A megbütykölt eredeti eddig bírta, most már 30mp/1perc/5perc és fagyások.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4322 üzenetére

    Hát, úgy gondoltam, hogy magyar emberektől érthetőbb válaszokat kapok, szerintem ez így logikus. ? :U Bethesda fórumon ugyanaz van, mint máshol. Semmi extra. Ini fájl, blabla. De nem számít, most raktam rája egy brit patch-t, most például megy, és magyar maradt, persze nem a lemezen lévő exe-kkel, na, ez a röhej, ezért kérdeztem annyit.

    De most más:
    Kellene egy képet készítenem a Lincoln emlékműről. A Union helyen kaptam a küldit. Na, kérem, mivel és hogyan? Fényképezőm van, de semmit nem reagál, akárhová állok. Valaki ebben tud segíteni? (merhogy minden feladatot meg kívánok csinálni, ugyebár a precizitás... :D

    mod: és egy rakat kérdés van ott megválaszolatlanul, mármint a bethesda fórumon... :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4324 üzenetére

    Ó, köszi! :R (csak készítést írtak...)

    Amúgy megoldás megvan, support-tal beszéltem, megy a game, ezért sem voltam 1 órát itt! :D Többet nem vergődök... :N

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4328 üzenetére

    Hát nem semmi.
    Remélem, nem lesz baj, ha leírom, minden jogszerű a magyar szabályozások értelmében.

    1. Fallout 3 feltelepít.
    2. nem indul :((
    3. DX, visualc, driverek frissítése
    4. ini állomány megszerkesztése
    4a. nem indul... :W
    5. megfelelő helyről a fallout és falloutlancher.exe állomány letölt, eredetit felülír (ugye, az eredetei adathordozó a birtokomban!)
    6. 1.7 UK patch feltelepít
    7. Játék indul, teljesen magyar nyelven, ékezetek rendben :C :R :K :DD

    Korábban hasonló volt az eljárás, de akkor kimaradt az angol verziójú patch feltelepítése. Több fórumot átböngészve is vegyes vélemények voltak, de a support azt mondta, talán ez megoldja, de tippeltek, folyton azzal jöttek, hogy a játék XP/Vista kompatibilis, Win7-re nem garantálnak semmit. De én nem nyugszok bele egykönnyen semmibe... :D

    Ma már több, mint 1 óra lement gond nélkül, Fawkes cimbivel csináljuk az "egyéb" küldetéseket. Az elnök-számítógépen már túl vagyok, de van egy rakat szabad terület, most azok jönnek.

    A sok szívástól eltekintve is állítom: nálam A játék a DeusEx mellett. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4331 üzenetére

    Hát azért a patch-et újra rakhatod, max közli, hogy már fent van.

    fallout.ini Ez a Users/név/Documents/my games/Fallout3 helyen van
    fallout_default.ini Ez meg a játék főkönyvtárában van

    Mindkettőben keresd meg az ezt a sort:
    bUseThreadedAI=0, itt a 0-át írd át 1-re
    A sor után meg illeszd be ezt:
    iNumHWThreads=2

    Én frissítettem DX-et, iletve feltettem különa lemezről, meg a visualc-t is. (vcredist)
    Ezek után jött a UK patch.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4342 üzenetére

    Szia!

    Csak egy kérdés: miközben tegnap szenvedtem, találtam egy olyat, hogy unofficial patch. Ez micsoda? Nézem és olvasom, de te biztos csípőből vágod, ha kérhetlek, röviden vázoljad! Köszönöm!
    Amúgy a hivatalos álláspont tényleg az, hogy nem Win7 kompatibilis, ezt a Microsoft oldalán is ellenőriztem. Engem mindentől függetlenül egy zavar: egy ekkora cég, mint a Bethesda, miért nem volt képes egy stabil Win7 patch-etz elkészíteni? Akár legyen az 500 mega, de ennyit szerintem megér a mise. Egy rakat ismerősömnél most derült ki, hogy XP alatt tolták/tolják...Mindegy, most működik, csak nem vágom ezt a nem hivatalos patch témát...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz PeL #4350 üzenetére

    Itt rengeteg hsz volt a Fallout 3-al kapcsolatban a futtatás tekintetében. Egy biztos, hogy egyik F3 sem támogatja a Win7 64 bitet (GOTY sem!), még az MS oldalán a fórumban is jártam. (de leveleztem a CD Galaxoissal, és a forgalmazó supportjával, mindenki tök homály, csak félmegoldások, és leggális vagy féllegális megoldásokat szajkóznak, ami nálam nem vált be, pedig volt egy csöppnyi öröm a héten, de hamar elmúlt.
    Én megszívtam, de ez nem jelenti azt, hogy nálad biztos nem megy. Az MS főválaszolója azt írta nekem, hogy a Win7 jól kódolt oprendszer, ezért elindulhat és megy is, aztán vagy kifagy vagy nem, egységes gyógyír nincs. Teljesen gépfüggő a dolog. Ami biztos: a legbugosabb játék címet viseli, ami azért kár, mert életemben nem láttam ilyen jól megszerkesztett játékot, a kódolás most felejtős, az borzalmas lett. Korábban a játék motorja már rendesen felborzolta a kedélyeket, de a Bethesda most tette fel az i-re a pontot. Én szerkesztettem ini fájlt, ilyen patch, olyan patch, eredeti game van nekem, de mégis kellett tölteni hozzá exe-t, és így is random fagy 30mp-30 percig terjedő intervallumban. Nagyon csalódott vagyok, most 47 óra játékidőnél járok, de nem vagyok hajlandó többet a hajam tépni. :(
    Megyek a New Vegas topikba, azt már Win7-hez is írták, megkérdezem a játékosokat, hogy valóban műkszik-e, és azt veszem meg, elvileg hamarosan jön abból is allin pack, az összes DLC-vel, csak lesz akcióban.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4351 üzenetére

    Nem megy, csak pillanatnyi fellángolás volt, egyszer 48 perc, majd utána 30 perc, aztán meg már 30mp-30perc közötti random fagyások. Alaplapi hangkártya/Xonar: édes mindegy, mindig hanggal akad ki, kifagy és zörög a hangszóró. 40 éves vagyok, 386-os géppel kezdtem, még egy játék sem szívatott meg. Főleg nem az, amit megvettem, mert én megveszem, ami kell. Megyek New Vegas topikba érdeklődni, az elvileg Win7 optimalizált, és megveszem azt. Nagyon szomorú vagyok, mert gyanítom, soha nem játszok ilyen kiválóan megszerkesztett és felépített játékkal. A magyar szövegről ne is beszéljünk, az egyenesen fergeteges lett!
    Leveleztem MS fórumban, a forgalmazóval, a bolttal, a Bethesda fóruma meg semmit nem ér. Ma még 1 órát rászánok és elolvasok újabb 200 leírást, aztán uninstall és a lemez kettévág egy fogóval. Ami a röhej, hogy a legtöbb hsz arról szól, hogy vagy a New game-nél, vagy pályabetöltésnél, vagy már az elején crash jön, nálam meg szépen betölt, elindulok, aztán egyszer csak asztal/zörgés. Ki tudja, lehet, hogy a Bethesda úgy gondolta, a fagyások mellé zenét is társít, hogy ne legyen oly unalmas...
    Mindegy, király játék, nagyon élveztem ezt a 47 órát, és lehet, hogy hülyén hangzik, de egy ürességet érzek, és ezért fáj nagyon, hogy ráfáztam. És hogy nincs egy normális Win7 patch, ezt egészen elképesztőnek tartom egy kiadó részéről, hiszen nem egy rétegjátékról van szó, hanem egy rengeteg díjat elnyerő alkotásról.

    Végezetül: azért ragaszkodtam a magyar verzióhoz, mert a fiamnak is elállt a szája a játék láttán, és még azért nem vágja az angolt olyan szinten, amit a game megkövetel.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4354 üzenetére

    :D saját dugámba dőltem az idézetemmel... :D
    Amúgy igen, az, itt a link, ezen a sima nem támogatott. ms-compatibility

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4357 üzenetére

    Igen, minden linkelt fájl rajta van a lemezen, külön is feltettem őket, a nem hivatalos patch is felment.
    A röhej, hogy a két exe kicserélése nélkül el sem indul!!! Megnéztem jó pár videót, eltávolítottam az intro-t, az sem segített.
    De már nem akarok erről többet beszélni sem, már letöröltem, 4 szer telepítettem újra, reménykedve a megoldásban, melyek a neten fellelhetőek. De semmi. Teszek egy próbát a New Vegas-al, és ha fut, akkor megrendelem majd a DLC-s verziót, elvileg februárban adják ki.
    De köszönöm a segítséget, és igen, a másfél órás fagyásban benne lennék én is, de ez az időnként 1 perces kilépések elvették a kedvemet. A szerencse, hogy magát a Vegas-t nem a Bethesda programozta, úgyhogy van remény... :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4360 üzenetére

    Hát már annak is utána olvastam... :Y mert egy konzolvásárláson gondolkodok a fiam szülinapjára, és talán egy konzol-verzióval a sima Fallout 3-at talán kijátszom... Közben meg olvastam, hogy konzolon a New Vegas száll el...Hát nem is értem, kicsit tanácstalan vagyok, annyi "neves" játékfejlesztő cég volt már a piacon, miért pont eme remekművek alkotói csinálnak pocsék optimalizációt? A Rage-ről ne is beszéljünk, micsoda forradalmi hangulat volt az AMD tulajoknak... :W (azt megúsztam, NV karim van)

    Mindegy, most gyúrom az agyamat a felejtésre (rohadt nehéz), de így meg sem próbálom megvenni a GOTY kiadást sem, egy fillért nem áldozok rá. A New Vegas is csak akkor, ha próba után működik. És akkor megrendelem. (azért, mikor olvasgatok a torrentről és a BSA-ról, hát a sztorim elkélne egy tanmesének, és biztos, nem vagyok egyedül, csak sokan még arra is lusták, hogy utánajárjanak dolgoknak. Én megtettem, nem jártam sikerrel, innentől a játék elfelejtve...a polcomon fog porosodni...de azért megsiratom... :O )

    PeL: próbáld ki, nem veszíthetsz sokat, már ha meg van a játék. Ha 32 bites a rendszered, akkor nagyobb az esély...meg melyik verzió, ha magyar, az érdekes lesz, de ha sikerül, kérlek, írd meg, hogy milyen játék, milyen rendszeren és hogyan? Plíz! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Ryder62 #4368 üzenetére

    Na, ez jól hangzik, már fordítom magamban az oldalt, hogy mi is ez valójában! Láttam, írtál pü-t, ment is pü, hamarosan vigyor lesz orcámon, így jár, aki bátran és hősiesen küzd!
    A többit majd a saját blog-ban közzéteszem, ha már végleges! És éljenek a rockerek! (Judas Priest főleg!) :D :DD :)) :D
    (azért rímelt, nem?!)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz fiATHaLON #4371 üzenetére

    Hajaj, mindent kipróbáltam, nem olvastad az egész regényt! :D
    Ini fájl, d3d9.dll, intro kilövése, game cache ürítése (ezt a konzolból), ini fájl további szerkesztése (itt van egy sor, ahol ki lehet kapcsolni a head-et, hát valami állati, hogy olyankor az emberek és szörnyek fej nélkül rohangálnak!! :) ), ilyen mód, olyan kompatibilitási mód, unofficial patch, exe-k utólagos beszerzése...blabla. Mindent.
    Tény: van, hogy megy, van hogy nem, ezt más fórumok is megerősítik, nincs egyetlen recept. De ami végképp nincs, az egy kiadó által generált, szavatolt, tesztelt Win7 patch. EZ, ami elvárható lenne egy ekkora cégtől. Neked szerencséd van, nem tudom, de nálam még el sem indul matatás nélkül az eredeti játék! (értsd: exe csere nélkül!) Ezt untam meg, az állandó kísérletezést, meg az egyre sűrűbb random fagyásokat, úgy, hogy koözben a fiam vígan tolja a BF3-at multiban, meg én is a Crysis 2-t. (Amúgy Doom 1 -el és DXBall-al kezdtem...azok mennek most is... :D )

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz PeL #4386 üzenetére

    Nem lesz hozzá fix. Ez a fix. :D :W
    New Vegas. Win7-re optimalizált. Februárban jön egy méretes kiadás, az összes DLC-vel. Kérdés, mennyiért, vagy a DLC-k külön mennyiért. :F

    (amúgy vicces, de nekem pont Megatonban nem fagyott ki soha, ezért van, hogy ahány gép, annyi bug és fagyás...)

    Bár lehet, nem ide tartozik, van New Vegas topik, de megkérdem: ha dobozos a Vegas, akkor lehet-e a Steam-ről venni DLC-t, vagy csak a Steam-es verzióhoz? Ha valaki tudja, kérem írjon! (csak mert ott szoktak lenni megérős eksönök)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz PeL #4389 üzenetére

    Nem, nem, nem szándékozok 2szer venni :N , mert úgy néz ki, hogy befigyel egy ajándék New Vegas dobozos gamma! :K :DD :DD Ezért kérdeztem, mert a Steam-en tényleg ki lehet fogni jó kis leárazásokat DLC-k ügyében.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Üdv skacok!

    Na, kérem, régen nem írtam tovább a Saga folytatását... :D Úgyhogy ez hosszú lesz...
    Meg volt az oka: nem akartam elkiabálni semmit. 3 napig teszteltem, igyekeztem, és közben beremegett a seggem, hogy mi lesz... :)

    Röviden a helyzet:

    1. Minden elismerés és dicséret illeti a cnghungary supportot. Mindenben partnerek voltak, és még a jogi oldalról is tisztáztuk a dolgokat. Nem ráztak le, hanem leveleztünk, segíteni próbáltak, válaszoltak, és még egy meglepetéssel is kedveskednek a sok megpróbáltatásért cserébe. Taps és hatalmas UP nekik a részemről! :C

    2. A játék most így néz ki: F3 angol nyelven telepít, magyar patch, utána 1.7 patch. Ini állomány megszerkesztése a kétmagos procikhoz. FalloutPrefs.ini megszerkesztése, melynél a VGA felismerésének az eredménye: 7900GS. Ez alapvetés!! Játék indítása után a konzolban cache ürítés. :K Ja, és semmi moddolás. :N

    3. A nagy felfedezés akkor jött, mikor számba vettem a fagyásokat.Kérem szépen, 90%-ban éjszaka fagyott ki. Mármint a játékban éjszaka... :) Jelenlegi helyzet:kínos ügyelés arra, hogy a küldetések, meg amúgy minden nappal játszódjon. Ez kicsit gáz, ugyanis az igazi F3 hangulat, az éjszakai feeleing nincs. EZ hiányzik! :K
    Továbbá: Fawkes cimbora ugye már velem írtja az ellent, ha viszem magammal, most leparkoltam a Történeti Múzeumnál, ugyanis, ha vele kúszok, akkor is szokott fagyni. Ha majd rázós helyre megyek, vissza ugrok, aztán vele hajtok tovább, amúgy tolom single.

    4. Így a mostani helyzet a következő: negyvenvalahány óránál adtam fel, de mivel nem vagyok egy feladós orca, ezért most már közel hatvan óránál járok. A szintem: 20. :Y Minden küldetés, ami a főszálon van, teljesítve, kivéve az utolsó végét. Mert nem akarom befejezni, sok a bejáratlan terület! Ja, mellékküldetések is készen vannak, még azt a csoffadt hegedűt is megtaláltam. Szívós egy küldi volt...

    5. De hogy legyenek kérdéseim is.

    Azokon a helyeken, ahol a zárakba beletörtem a csatot, és elcsesztem a szerkezetet, azokhoz hol találni meg a kulcsokat? Az adott helyen??? Eldugva valahol vagy valakinek a hullájában??? Több helyszínt is átkutattam, de semmi eredmény, ha valaki tud, ebben segítsen!

    Osztán: Az Oázisban mit lehetett volna tenni amúgy? Mert a Beszélő Fát kicsináltam, ti. a fával való kommunikációm során is mindig kifagyott. :(( Lehet, azt hitte, hogy egy favágó a való életben a szakmám. Mindegy, a skacok ott kicsinálva, csak érdekel, hogy mi lett volna a másik megoldás??

    És még: Catherine küldetéshez hol kell hozzáférni?? Helyszínt felfedeztem, van is valami kellékem hozzá, de az ajtó zárva, fogalmam sincs, hova kell másznom, hogy a küldit megkapjam??? (angolul se találtam róla sok infót...)

    Tovább: 20. szint után nem kéne a Pipboy-on az összes helyszínnek rajta lenni? Mármint azoknak is, melyeket még nem jártam be? Mintha valahol olvastam volna ezt...

    Ezennel várom a kérdésekre a választ, remélem ma este és holnap este még 8 órát bele tudok tenni, legalábbis ez a terv. Úgyhogy az F3 világa tombol, huje heje haj! :D :DD

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4424 üzenetére

    Nofene, tehát, mikor már a főszálon túl vagyok, akkor a ki nem nyitott ajtók berobbanthatók? Rakétavetővel megküldöm és omlik széjjel? :) Vagy csak a moddolás a feltétele? (őszinte leszek, én nem merek semmit változtatni a gamén, örülök, hogy most szépen megy nappal, bár így is van pár fagyás, de ez a 2 óra alatt egy még belefér.)

    Fawkes (szuper-mutáns) csak az utolsó küldetés előtt csatlakozik, már ha rendik voltunk vele, és életben hagytuk, ti. ő az, aki a FEV virológiát átadományozza nekünk. Innentől mehetünk együtt s, vagy csak alkalmanként, de ki is rúghatjuk, viszont néha jól jön, mikor a pusztában egy rakat skorpesz támad ránk, és nem akarjuk pazarolnia skulót.

    A felsorolt küldikkel nincs tapasztalat senkinek? Catherine? :F

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4427 üzenetére

    Huh, most nem otthon leledzem, de egy robocop-os intézmény mellett egy házban van egy ajtó, jó piros betűkkel megtiltva, hogy bemenjek, és valamilyen csaj neve, most úgy emlékszem Catherine. De ez nem biztos, már elbizonytalanodtam... :)
    A lényeg, hogy most szisztematikusan járom be a terepet, kizárólag nappal, és fogalmam sincs, hogy milyen helyeken kaphatok küldetéseket, melyekkel akár feljebb is "szintezhetem" magamat. Gondolom, ez a csajszi lehet az egyik. A könyveket rendszeresen viszem a könyvtáros bigének, meg a cseresznyebombákat a gengszternek, közben kottákat vadászok a hegedűs néninek. De ezek un. ismétlődő feladatok, nem kihívások. A harcok annál inkább, folton zúznom kell. :K
    De majd megnézem, és mondom a csaj és a pontos hely nevét!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4430 üzenetére

    Hohó, tévedtem, annyira beleéltem magam a gammába. :DD
    Szóval, ma a melóhelyemen 2 óra zúzás, 12 új hely felfedezése, gigászi csaták, megyek, mint atom. (imádom a melóhelyem... :D )
    A csaj neve Constantine. Vagy nem csaj. A hely neve Fort Constantine. Északon van, nyugatra. Angolul már találtam infót, majd otthon kivesézem, de ha valaki tud magyarul is, azt nagyon megköszönném.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz Ryder62 #4434 üzenetére

    De bizony! :K :K :D Cserébe nincs nyaralóm és/vagy autóm és/vagy családi házam...Alkalmazkodom az élethez, pont annyit dolgozok, amennyire javadalmaznak. ha éjszakás vagyok, akkor 4 órát gammázok... :DD

    Hála a cnghungary support-nak, ezt nem elégszer hangsúlyozom, tudom, de megérdemlik!!!
    Most amúgy már rajta vagyok a szeren, keresem a Constantine küldi kiadóját, angolul megtaláltam, közben meg a Nuka Cola küldiben vagyok, de a rohadt gyárban nem találom a szállítási jegyzéket, fogom, és felrobbantom az egészet. :W

    Térkép alakul, lesz ez 100 óra, az tuti! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Na, kérem, a Nuka Kólás sztori megy, viszont egy rakatot már elhasználtam, ne kérdezzétek miért... :D , így szerintem ez lesz a leghosszabb feladatom...

    Más: A Bumm a fejbe küldinél az rendben van, hogy felkutatni és likvidálni az egyéneket, viszont
    1. Ted hol a rákban van? okés, hogy Rivet City, de ott hol találom, már kétszer bebarangoltam, lassan leszédülök a székről...
    2. Allistair-t nem lehet rávenni? Ha kinyírom, akkor nem esik nekem az egész őrség? (bár akkor viszem magammal Fawkes-t, majd besegít a mutika :) )

    Újabb megoldandó: van egy speciális küldi, visza a 101-be, a neve valami Trouble on the Homefront. Ezt hogy? Ott kell császkálnom a Vault körül? Úgy jön a rádiójel? Vagy mifene?

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz PeL #4448 üzenetére

    Nem, semmi mod, és csak nappal játszódik a sztori...annyi, hogy konzolban cache ürítés után engedélyezem a szintlépés folytatását, aztán most megy. Max 1-2 szer fagy ki egy nap alatt. :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #4454 üzenetére

    Hálás köszönet, közben rájöttem ám, újfent toltam pár órát. :K :R

    Viszont azért utánajártam, a fejvadász hentelésnél Ted-t meggyőztem, Dave és Dukov likvidál, az öreg toronylakóval meg üzletet kötöttem, de a lényeg, hogy a ronda ghoul is kivégezve végezte, kellettek a kulcsok, mert anélkül nem lehet bemenni a föld alatti ajtón a Constantine-ba. Viszont az öreg egy retek, de nagyon, mert a küldetés végén nem adja oda a maradék 200 kupakot, biztos, ami biztos alapon kicsináltam őt is, már hogy megmutassam ki a főnök, úgyhogy ez egy le nem zárt küldetés lesz mindvégig. állítólag egy hiba, ezt írták angol oldalakon...

    Ja, a Vault 101 is kész, bár biztos lett volna más út, de én csak kifingattam a Vigyázót, erre közölték, hogy most már örökre távozzak onnan. :Y

    Na, ma nekiesek a Constantine-nak, az ajtón beléptem, de már majd elaludtam az egérrel a kezemben.
    Ja, és már 120 felfedezett helyem van, tiszta királyság a játék, és csak 2szer fagyott ki egész éjjel! Hujéééé!

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Nah, kimaradt: 69 óra 4 perc a jelenlegi tempóm! :K :DD
    Ennyi fagyás és idegbaj után nem semmi... amúgy ha valaki tud olyan küldetést esetleg, ami nincs közhírré téve, az bátran ossza meg! :K

    Jaj, még egy: Nuka kólás küldinél a csajnak odaadtam 14 üveget, ezek most akkor elvesztek, és a 30 üveg újból él, vagy ha szedek még 16 üveget, akkor teljesítve a feladat? Tiszta frászban vagyok, ezt a 14-et is kínok közt szedtem össze... :O

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Skacok!

    Erre valaki valamit tud mondani? [link]
    Ha már nem fagy széjjel mostanában, akkor minden infót begyűjtök... :) És nagyon goromba lennék az első mutánssal, ha a Nukás küldit elcsesztem... :(((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Wáwá...már csak 4 üveg Nuka kell, és az is meg lesz...besírok, olyan lassan gyűlnek össze...
    Viszont egy alap kérdés: a Hollókőbe utólag már nem lehet bejutni? (merthogy ottan van egy bólogató kisjancsi...) :F
    86 óra az állás, és még mindig van van 30 felfedezésre váró hely.
    A nemzeti gárda raktárában alul,, miután már bent vagyok a raktárban és a skulókkal felszerelkeztem, van egy ajtó, és kell nekem jelszó. No, azt honnan és hogyan szerzem meg? Lehet, elsiklottam felette, de nem jövök rá! :W

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Hali skacok!

    Hohó, apám, letolom a gatyám!
    Kérem szépen, én csak visszamentem a Vault 87-be, mert izgatott, hogy mi a rákért nem lehet kintről bemenni. Ugyebár ottan vannak a szuper-mutánsok, meg egy valag radioaktivitás, 3 mp és kész vagyunk, akármilyen öltözetben, meg Rad-X-el felvértezve, de kampec. Szóval, visszakúsztam, mint Jack Bauer a dzsungelben kokógyártók után kutatva, és döbbenetes élményben lett részem. Megtaláltam a be-kijáratot, kinyitottam a fémkaput, és egy nagy fehér folt fogadott. :F Mikor kimentem, akkor pár másodperc múlva "lezuhantam" a kutatási szintre az egyik folyosóra. WTF! Nem lehet kimenni, mert nincs ott semmi! :Y :Y Olyan volt, mintha noclippel hasítottam volna.
    Kérdésem, kérésem:

    1. Valakinek lenne kedve ezt kipróbálni és megnézni? Csak a próba kedvéért, hogy minden esetben ez a helyzet, vagy csak nálam. Ha lesz időm, akkor még ma fellökök egy-két képet, hogy miről is van szó.
    2. Az Ócskavas telepen a kalyiba kulcsát hol találom meg? Már szétrobbantottam ott mindent, átkutattam mindenkit, a kiváltakat is. És: még azon is filózok, hogy az eldőlt darura tán' fel kéne valahogy mászni, és a nagy épületbe onnan bejutni??? :F

    96 óránál tartok, még egy őrült srácot (Spanglit) is elkísértem a nagyvárosba, tiszta pozitív vagyok, mindenki hálálkodik, az állatok már nem támadnak meg (igaz, a kisebbek), és már olyan vagyok, mint nagyfülű Smith, van kutyim is. (bár néha zavaró a tűzharcban, nehogy meghaljon a pára, ezért folyton le kell parkoltatnom...)

    bLaCkDoGoNe: köszi, már rájöttem én is, hogy bukta az a figura, pedig nem lett volna semmi visszamenni a Hollókőbe...

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    Gyerekek, erre senki sem?

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #4503 üzenetére

    Lesz még durvább is, jönnek majd a hatalmas mikrobik, meg fenevadak, és a sok rohadt páncélos testű rákmutánsok...én nagyon kész vagyok, utolsó küldetés függőben, mert szétvet az ideg egyes zárt ajtók miatt, de a lényeg, hogy a Constantine kész van, minden ajtó, minden terem, olyan faszán nézek ki az egyedi páncélban, mint Mónika a málnásban...meg még akarok XP-ket gyűjtögetni, érdekel a 24. szint...Aztán utolsó küldi befejez és fejem a falba ver :W , utána New Vegas, meg egy jó kis cikk. Ez a tervem...vává.

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák