Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz HaaS #4317 üzenetére

    Jogos... :D
    De tudod én olyan arc vagyok, aki addig nem nyugszik, amíg valami nem működik. Így vagyok a játékokkal, egy haldokló számítógéppel, vagy éppen egy összeállított számítógéppel, az operációs rendszerekkel. Én a rendet és precizitást szoktam meg. És azt, hogy ha fizetek, kapok.

    Amit akkor írtam, az a különböző fórum hsz-ekre vonatkozott (magyar/külföldi), de ettől még nem értem, hogy a GOTY-ban mi a különleges, amitől működik. Mitől más? Ezért kértem személyes tapasztalatokat, hogy mielőtt kiadok újabb ezreket, legyen konkrétum is. XP-re meg nem váltok, ez is tuti. És én nem tudok röhögni, bocs, de nekem fájnak azok az ezrek, mert a fiamat is arra próbálom nevelni, hogy minden legyen eredetiben, mert az mekkora királyság, lehet nyugodtan multizni, és egyáltalán: mert ez így helyes. És mint mondtam, közel 60 játék van így meg, de most lutrinak tűnik nekem.

    UI: az alaplapi hangkártya esetén is fennáll a random fagyás. És 2012-t akartam írni...a support még nem írt vissza a mai levelemre, ha meg negatív lesz a hozzáállás, akkor beletojok, és majd megszerzem más forrásból. A lemez nálam van, és innentől pont nem érdekel...hálaisten, még sosem volt hasonló szituációm, sem a hardver vagy a lemez miatt, így nekem csak ez az élmény van, de ez meghatározó. :U

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák