Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Xblades #2749 üzenetére

    Senki nem barátom, aki adatokat gyűjt rólam, és ezeket jó pénzért eladja, főleg, ha én ebből nem kapok semmit. :(( De kösz! Én körbejártam azt a rohadt épületet, de nem találtam meg a csatornát! :W

    eniak: Az eldőlt kocsi túlsó végében kell lennie, amúgy ésszerűbb lett volna magáról a szeméttelepről képmentést készíteni. Ha tényleg nincs ott a robot, taníts a népnek fegyverhasználatot, ill. egy 3. lehetőség is van az ott maradáson kívül, de azt nem tudom. Persze ehhez több/jobb képesség kell, ezért is érdemes egy hetet unalmas gyakással tölteni, amíg eljut az ember pl. a 15. szintre, és csak utána elkezdeni játszani. Vagy konzol, onnan megadhatod magadnak a robot is.

    Bug +1: Eljutottam Pittbe, és nem volt ott a hulla a matracon! :Y Faszikám meg kötötte az ebet a karóhoz, hogy ott van, pedig nem (az is lehet, hogy a harc hevében esett baja, mert cafatok voltak szerteszét, viszont egyről sem lehetett ruhát leszedni). Le kellett dumálnom róla a saját cuccát, ami persze negatív karmával jár. :(( :(((

    Ja, megvan a 30. szint, és még mindig szürke pár perk, szóval sztem simán az alapjátékból (DLC-ket beleértve, modokat nem) is 30 fölé kell mennie. Egyébként frankó nehéz szinten, hogy ahol amúgy pár mutáns van kalapáccsal meg max. golyószóróval, most egy rakás overlord ténykedik tri-lézer puskákkal, amelyek, más fegyverekhez hasonlóan, a "játék" kezében ezúttal is sokkal nagyobbat sebeznek, mint az enyémben (minden jellemző 9 v. 10, és minden képesség 100 fölött). Társ nélkül (Charon v. Fawkes) ezt is nehéz lett volna végigvinni. Na, majd Pittben szívok, mint Lapchik, a magányos sasmadár. :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák