Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    Naaah nyomtunk egy matchet az eternal clan ellen.Több helyről lehet azt visszahallani hogy csalnak.Ami szerintem csak részben igaz bár van egy két emberük akik télleg elég furcsán játszanak.Egyébként darkkiller-el voltam egy csapatban aki most a TP clanban van.Szóval 2on2 eternal condemned ( aki bannolva van cb-ről/esl-ről csalás miatt , bár most szerintem nem csal & eternal T@l ( rólla nincs infóm) vs Darkkiller és én.
    Docks: +6 pontal vertük őket Factory: +12 Hightech : +48 az összes pályán minuszban volt darkkiller ezt most nem azért mondom hogy jujdenagyon jó voltam mert 2v1 ben természetesen esélyem sem lenne ellenük, csak húzzáteszem hogyha pl mia-ból angelus-al lettem volna akkor kb 100pontal kapnának ki...mind3 pályát felvettem de csak a hightechet töltöm fel most, ha érdekel a többi akkor azt is felrakom...
    Jah és végre már engem is elég soxor megszedtek. :DDD Durva match volt élveztem nagyon.

    Nah és a link: http://rapidshare.com/files/87119515/eternal_vs_dark__ban.wmv.html

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák