Új hozzászólás Aktív témák

  • Armahun

    addikt

    Kedves Anyád ! ( Ez maradt meg, majt helyesbítesz)

    Elöszöris had gratuláljak neked! 1v1- ben fölényesem megvertél. Jól játszottál!

    Ami miatt viszont eljutottunk eddig ahhoz már nem tudok.
    Egy picit túl nagy az egod. Ha nem a gyöznes csapatban vagy , vagy egy akciód nem úgy sikerül ahogy azt szeretnéd, akkor már mindenkit le kell kemperezni. meg csalózni.
    Mindenki a lehetőséceihez képest megy közelharcba, vagy marad a háttérban.
    Mi erre a szerverre a játék szeretete miadt járunk, nem fraget gyűjteni, és attól, hogy nem nyer az ember még élvezheti a játékot.
    A gond valójában az a stílus, amivel a sérelmeidnek hangot adtál. Engem személy szerint nem zavar ( emlékszel a múltkor is elintéztem egy :) arcocskával), de az már igen, ha az ilyen vulgáris megnyilvánulásaiddal a többi vátékos szórakozását rontod el.
    E miadt lették egyszer kidobva, és ezzel a névvel jöttél vissza.
    Megmondom őszintén már azon gondolkodtam, hogy bannollak.
    Mindezekután továbbra is szeretettel várunk a szerveren játszani, (én pl szeretem, ha egy játékos kihívást jelent elkapni), csak arra szeretnélek megkérni, hogy ezt a vádaskodó kiabálós, ki ha én nem stílust hagy el.

    Arma

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Új hozzászólás Aktív témák