Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SUPREME7

    őstag

    válasz VGYke #215 üzenetére

    Ne haragudj, ha bunkónak tűnik a válasz (elhatárolódom magamtól) csak nem értem, miért kell fillérb@szóskodni, 280K-t elköltesz "luxus" konyhai gépekre, de az 5K szállítás már nem fér bele? :)

    Egyébként, a főzőlapot az emagos linken nem az emag forgalmazza, hanem marketplace partner, azt engedd el. (egyébként sem értem miért merült fel, hogy az emagról vedd, ha az edigital - nál olcsóbb?)

    A mosogatógép az emagos linken is az extreme digital a forgalmazó, szóval ott csak szimplán nem jól adták meg a szállítási költséget.

    Egyébként jobban megnézve mindkettő toronymagasan az edigitalon van a legjobb áron, így is spórolsz egy csomót, még a sufni boltokban is 10-30K-val drágább mindkettő, és itt hivatalos garanciád lesz, köthetsz biztosítást, hosszabbíthatsz garit, nincs ezen mit gondolkodni.

    Szerintem vedd meg mindkettőt edigitalon, egy rendelésben, és akkor csak egyszer fizeted ki az 5K-t és nagy eséllyel egyszerre kapod meg. A futárnak ne jattolj, mert akkor tudsz venni mositablettát ;]

    :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák