Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #99714 üzenetére

    Akkora nagy király voltam, hóóógy... Hogy csak félig, de most kigyúrom magam sütés/füstölés/szósz kombinációkból és semmisenki nem állít meg! Új sógor ráadásul halas, megpróbálunk valamit roston füstölni. Mai nap elején gyors kolbászok készültek a családnak, mellé oldalas/dagadó szép lassan. Túl lassan és lassú tűzön, mert nem rég vettem le.

    Gyári ráccsal kis szopás akadt, de hamar áthidaltam és az most a kerti sütőben égeti ki magát. Nem egy Webert vettem na, valami éghető festékkel van lefújva amit nagyon nem értek :-/ Problémát áthidalva benyomtam anyám villanysütőjéből tarhált rácsot ami évek óta bejáratás alatt van és mehet rá a kenegetős hús. Hol a parázs fölé, hol csak oldalra húzva a langyos füstbe:

    Mellette a parázs felett pirítottam a bolti sajtoskolbászt, de ez is zseniálisra sikerült:

    Délután meg szemben szomszéddal mentünk el a környékbeli bicajpályára. Kipróbáltuk mit lehet kihozni belőle. Bejött a teszt, menni akar még én meg egyre jobb képeket fogok készíteni. Igaz mikor odaértünk éppen akkor szerelték össze a mentősök az előző versenyzőt, de legalább hirtelen kiürült a pálya:

    Terveznek mellé deszkás parkot és még sok mást, szóval jó lesz ez.

    Most hétvégén azt hiszem elértünk egy szintet, asszonytól is kaptam pár XPt .

Új hozzászólás Aktív témák