Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz blueboi69 #93070 üzenetére

    A Mobula6 igen jó gép, főleg acróra. Nagyon pici, 65 mm-es. A TinyHawk II asszem 75 mm-es, egy mérettel nagyobb. Én végül Kabab rivjúja miatt döntöttem a TH II mellett, a Z-tengely mentén koncentrált tömeg és a neutrális viselkedése vonzott. Mivel nem vagyok egy virtuóz pilóta ezért arra gondoltam, hogy ezzel majd jobban megtanulok repülni.

    Fontos közlemény. Mivel a kwados repülés biztonságos gyakorlásának egyfajta apostola vagyok (hát persze), ezért kipróbáltam egy dolgot, hogy nektek már ne kelljen. A fejem körül lebegtem körbe, aztán kitátottam a számat, mintha bekapnám a kwadot. Mókás effekt. Közben sikerült belerepülni a saját számba. A lefelé irányuló propellerek elég jól csípnek, amikor az ajkamat elkezdték paskolni, de nem vágták fel. Szóval nem lett véres az egész íróasztal és az ingem. Szerintem ti ne próbáljátok ki, mert én most kimerítettem a kérdéskörben rejlő lehetőségeket.

    Nem csak hülyeséggel foglalkoztam egyébként. Most moderált szél fúj csak, 3-4 m/s kábé. Naplemente, nem esik. Ezért meló után kimentem a hátsó placcra kipróbálni a TH II-t külvilágban is. A kamera képe elképesztően jó, beltérben sem rossz, de a meleg naplementei fényben igen jó.

    Próbáltam körberepülni a kis erdősáv és gyalogösvényes háromszögben, teljesen jól lehet tekeregni a fakoronák alatt, a gaz felett cikázva. A kiülő korlátjának átlói között is sokkal könnyebb átfűzni a gépet, mint az Eachine E010S-t volt. Azt a legkisebb szellő is elvitte.

    Ha holnap is ilyen jó idő lesz, akkor a BabyTooth lesz a következő jelentkező.

Új hozzászólás Aktív témák