Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #86114 üzenetére

    Áh, audi is ki van csukva, az is külön szervízelős világ.
    Navi amúgy nem navigációra kell, azt kb 2x próbáltam csak ki, de egyszerűen megnyugtat a térkép. A fiestaban sokszor hiányzik, ha sötétben megyek, ismeretlen részen, akkor segít, hogy melyik utcánál is kellett befordulni, vagy ha át akarok vágni valamerre, akkor látom, hogy nem lesz-e 300m múlva zsákutca.
    Vagy hosszabb távon is mindig kizoomoltam és látszódott az útvonal mint progress bar. Így már asszony sem kérdezgette, hogy merre járunk és sok van-e még :)
    Meghát na, azért ha már 20éve is tudtak ilyet készíteni és készítettek is ilyen kijelzőt a köznépi autókba, akkor mindez 15-20évvel később ne legyen már akkora extra.

    Nézegetem a mondis hírdetéseket, bőrkárpitos kb nincs is. :Y napokban linkeltem egyet, amiben volt 280ezer km, az volt bőrös, azon kívül mind ilyen otromba szétfingott plüss.

    Tempomat nekem a fiesta-ból is nagyon hiányzik. A bmw-ben imádom, hogy autópályán is kicsit ki tudom nyújtani a lábamat. Fiestaban méginkább kéne, mert magzatpózban vezetni és 10-15percig ugyanúgy tartani a lábam a gázon az nem túl kényelmes. Városban nyilván nincs értelme és nem is hiányzik.
    Mondjuk ezt eddig nem is néztem, remélem ez is alap a mondeoknál, de már semmire sem hiszem azt, hogy alap... :U

  • zetor2000

    senior tag

    válasz -NoVa- #86114 üzenetére

    Mivel BMWből jön, inkább RS6 lesz az... :D

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák