Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz FőDudu #8242 üzenetére

    csak oldalt vágtam le, szakáll maradt
    eddig volt rá emberem, most meg magam uram

    holnap ügyintézős nap, finn ID, adókártya, bankszámla intézése - az ID miatt kell fotó is, lehet, hogy megint borotválkozni fogok. jujj...

    közben vannak fejlemények: a máltai lakáspiac kezd bedőlni (még felfelé mennek az árak, de a cégek kezdenek jobb helyekre költözni, a bérleti díjak az egekben, ennek okán csak sok pénzért jönnek az emberek, azt meg nem akarják kifizetni), így eladjuk inkább a kecót
    ugyanaznap kezdtem hirdetni, mint enpera, de nem svéd rendszer, így költözés előtti napokban találtam vevőt
    Amea tegnap írta alá az előszerződést (promise of sale), már csak várnunk kell. Kb. 7 hónapot, mert a vevőnk is eladja a saját ingatlanát, és szinkronban megy a két adásvétel.
    voltak vicces ajánlatok, voltak vicces helyzetek, de úgy néz ki, mostmár sínen vagyunk
    ha a beleölt időt, energiát, stresszt beleszámolom, akkor mínuszos az eredmény, ha csak nyersen a pénz részét, akkor viszont pozitív a mérleg. 3 év alatt megdupláztuk az eredeti induló tőkét.

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák