Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz hobizoli #27807 üzenetére

    Most az új kiskerárát viszonyítod, és lelakott sokéves gépként hivatkozol rá. Ha páréves refurbished, akkor 50k körül mennek i5 procival az ilyesmik, 1 év garanciával. De otthoni webre nem vesz senki desktopot, az kihalt. Ha nem elég a telefon, akkor valahol 100k környékén egy notebook teszi a dolgát, és nem dugod a töltőn kívül semmire.

  • Jahno

    őstag

    válasz hobizoli #27807 üzenetére

    "a Dell sem all ott neked a ceg kapujaban a pot geppel a hona alatt keszenletben, hogy 20perc alatt cserelje egy masikra"

    De másnap gen és akkor pótgép s minimális kell, valamint 3 év múlva még kapok teljesen ugyanolyat. Egy PCXes gép mennyit áll, ha lekotlik az alaplap vagy bármi?

    Tegnap a 6-7 éves PCnél ha nem is 6-7 éveset, de az eredeti témának megfelelő 2. és 3. generációsakat említettem, de megnézhetjük újra. Elég visszaolvasni, hamar elment használt felé a téma de én laptopokat hasonlítottam. Mondjuk ha ennyire vacak vétel, akkor nem tudom miért pörög a piac. Meg szerintem AMD-t sem kellene majd idekavarni :-D

    De a 360MTnél még annyit mellé tudok rakni, hogy kis méretű (júzernek fontos), csendes gép. És nem szopolunk a garanciával. Ezt páran majd eldönthetik, hogy érdemes-e vagy sem, néhányan persze csak utólag szoktak sírni, mikor 5 nap a bevizsgálás és jajjj akkor találjuk ki és már nincs olyan alaplap, de beszámítjuk (már 2 hétnél járunk) és valami lesz. Én meg rohangáltam ilyesmikkel, ez az amit elvárnak, de nekem senki nem fizeti ki.

    Lenovonál meg előfoordul és nyilván kicsi a mintavételed, mert ha azt a HDD-t Dellbe rakják akkor is megdöglik, meg a PCXes vasban is megdöglött volna, elvégre ezt gyártják már a legkevesebb helyen. Legfeljebb Dell/HP gyorsan intézi a garanciát.

  • qnadam

    veterán

    válasz hobizoli #27807 üzenetére

    de meg mindig onnan indult az egesz, hogy az ilyen kiszuperalt brand ex-ceges 6-7 eves PC otthonra web-re miert is lenne jobb valasztas vkinek egy vatta uj nullaperces bóótihoz kepest hasonlo arban ugyanolyan kiepitesben, amikor nem is dzsunka cuccokbol van osszerak(at)va

    onnan indulunk, hogy átlagember otthonra is laptopot vesz, mert azt tudja magával vinni ide-oda lakáson belül és kívül is, plusz ha nem használod, gyakorlatilag nincs footprintje. nézd meg, hogy mennyibe kerül ma egy jobb használt dell latitude e7440 (legyen benne monduk ips kijelző meg ssd meg 8 gb ram, ezzel a setuppal már lehet képet szerkeszteni és videót vágni is), majd nézd meg azt is, hogy ugyanezért a pénzért milyen új gépet kapsz. ennyire egyszerű.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák