Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz Jahno #18367 üzenetére

    Én most nem nézegetem a fotós cuccokat. Szépen lenyugszom a 3,14-csába, most először túl akarok lenni a fürdőszobán.

    Aztán megcsináltatom a villanyszereléses parajelenségeket. Hogy 2 szobában nincsen csillár, csak állólámpa a sarokban.
    Aztán jön a bojler felújítása.
    Aztán jön a konyhai elszívó kéményének a kitakarítása.
    Aztán az alsó szinten a szegélylécek cseréje olyanra, ami szellőzik.
    Aztán a konyhai lefolyó újrahúzása.

    Igazából a fentiek párhuzamosan futnak, egyfajta állagmegóvás.
    Ha minden kész, akkor le vagyok nyugodva és tudom, hogy a "számláló" nulláról indul azokról cuccokról, amik üzemórásak.

    Aztán lehet majd vidámkodni extra dolgokkal, amik jönnek csak úgy down the road....

    Félreértés ne essék, nem sajnáltatni akarom magamat vagy bemesélni, hogy milyen sz*r nekem. Csak gondoltam megosztok pár infót, hogy perspektívába kerüljön a csodás nyugati élet, ahol a kerítés is kolbászból van és színes fények és külföldi számok..... :Y :C

  • npera

    újonc

    válasz Jahno #18367 üzenetére

    Panasonic Lumix DC-S1R kamerahus

    För några dagar sedan lanserades Panasonics nya fullformatsmodeller officiellt, även om man redan tidigare presenterat att de var på väg. Vi hade en person på plats vid lanseringen och som också fått känna på både kamerorna och de objektiv som lanseras. Man skulle kunna minst sagt kunna beskriva hans reaktion som lyrisk. Både vad gäller bildkvalitet, autofokus, sökarens kvalitet och allmän hantering verkar S1-modellerna konkurrera med - eller till och med överglänsa - de bästa av övriga konkurrenters liknande modeller.

    Även objektiven som nu släpps presterar överlag i absolut toppklass, enligt de preliminära utlåtanden vi fått (läs mer i bloggen).

    Gúgül szerint:

    Panasonic Lumix DC-S1R test

    Néhány nappal ezelőtt a Panasonic új, teljes formátumú modelljeit hivatalosan is elindították, még akkor is, ha korábban már bemutatták őket. A kiállításon volt egy személyünk, aki megismerkedett mind a kamerákkal, mind a megjelenített objektívekkel. Legalábbis lírai módon lehetne leírni a reakcióját. A képminőség, az autofókusz, a kereső minősége és az általános menedzsment szempontjából az S1 modellek úgy tűnik, hogy versenytársak a versenytársak legjobb modelljeivel, vagy akár a legmagasabbakkal.

    Még a most kiadott lencsék is teljes mértékben abszolút csúcsminőségűek, az előzetes kijelentések szerint (olvass tovább a blogban).

    Akkor most rögtön adjam el a GX7-et vagy csak holnap reggel?

    :W :Y :C

    Megnéztem, 40k SEK a váz, akkor a GX7 marad még egy ideig :C

  • BobaHWSW

    újonc

    válasz Jahno #18367 üzenetére

    Nem rohanok megvenni valahogy... Kategoriatarsakhoz kepest is nagy, nehez, draga, lencselista se hude kecsegteto.

Új hozzászólás Aktív témák