Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz hobizoli #139165 üzenetére

    Én még azt sem tudtam kideríteni, hogy pld. Koppenhágában egy átlag jómunkás mennyi idő alatt jut be, vagy átlag mennyit bicajoznak ezért. Véletlenszerű dolgokra rányomkodtam térképen és útvonaltervezőn, de azt sem tudom mennyire jelentős az agglomeráció. Felénk azért már Szentendre is combos, Tököl/környékét sokszor emlegettük, aztán ráböktem egy olyan helyre vidéken, mint ma voltam, belvárosi kedvenc koppenhágai kávézómig 55 percet tervez tömegközzel az adott időpontból. Nálunk hasonlóra bökve 2.5 óra környékén van, +/- MÁVos szopószorzó :-P

    Össze lehet egyáltalán hasonlítani? Húzkodhatom én a Kugli térképet, kb. 4 óra alatt keresztbe lehet menni az országon és találtam olyan helyeket, ahonnan 4 óra a reptér, de nem leszek túl okos. Idehaza mire bökjek arányosan? Bőszénfa, Iborfia? Onnan már kalandtúra az egész, érdemes 1 nappal előtte indulni.... Gyanítom más még ennyit sem foglalkozott vele (:-

    Szóval, mit hasonlítsunk össze, mi az irány? Valamit a bármivel és valami izé lesz az irány?

Új hozzászólás Aktív témák