Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #13870 üzenetére

    Tárgyalófoglaltáson? Még az itteni szálloda is kirakja a logót, hogy ha másik cég júzere eltéved, akkor ne nyitogasson be. Esetleg úgyis csak akkor tud benyitni, ha telefonról megmutatja a QR kódot. És más ne menjen be, csak akinek lehet. Meg persze a placcosok, mert az a legfontosabb. Máshol vagy az ITnek van köze hozzá vagy nem, egyéni szocprobléma, ami körbemegy a cégen én meg vonogatom a vállam és közlöm, hogy valaki döntse el és úgy lesz, de kezelés szempontjából nekem a helyi leosztás tök mindegy. Reci, FM, gondnok, portás, IT, csiribiri. Ahogy tanult kolléga szokta mondani, nekem mindegy, csak az ilyen problémák ne jussanak el hozzám és akkor jó.

    Nekem max. az a fontos, hogy ne foglaljanak 2személyre 20 főset és lehet technikára igényelni vagy szoftver rakja össze a szükséges körülményeket és statisztikát. Foglalást ha lehet akkor bentről is dinamikusan kiterjesztheted és/vagy. De ezt úgyis tudod, mert biztos van ilyen, mint minden rendes helyen csak nem erre gondoltál. 6 darab tárgyaló nem mindig sok, de bele lehet bonyolódni, legfeljebbfelétek /napra ki van adva valakinek és kész is, megoldja aki eladja. Egy kisebb cégnél is 10-20 van aztán csak a kavardás van midig, nagyobb helyeken szállodákban meg nem is tudom, de marha sok, azt menedzselni kell és persze ügyfél felé reprezentatívkodni, mert digitalizáció van meg minden, ügyfél minden lehetetlen dolgra szoftvert szeretne, erre legalább vannak értelmes megoldások. De ppt prezi még semerre nem volt :-D

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz FőDudu #13870 üzenetére

    nalunk a targyalokon van kivul egy tablet az ajto elott, ami elore mutatja ki mettol-meddig foglalta le
    online mukodik

    multkor volt ez a BBS trening, voltunk 7-n a 30fos targyaloban
    szemben meg a 10 fosben voltak kb 20-n

    mondjuk mienk elobb kezdodott egy oraval, ugyhogy nem lattuk a szituaciot, hogy ott nyomorognak, csak amikor vegeztunk es kijottunk
    :DDD
    gondolhatod azokat a WTF? :F fejeket

    ;]

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

  • qnadam

    veterán

    válasz FőDudu #13870 üzenetére

    hotel TV

    hotelmód a legjobb, régesrégi pana plazmának volt szörnyűséges szokása, hogy minden bekapcs után tévéként ébredt, és úgy kellett bemenetet választani, ami ezen pont elég kényelmetlenül volt megoldva. hotel módba rakva viszont rá lehetett venni, hogy mindig hdmi-vel induljon.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák