Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz A. Crowley #138677 üzenetére

    Van 2 másik, de nem tudom mennyire akarom azokat. Mármint nem tudok róluk semmit, se pozitiv se negativ értelemben.

    Audi ovi lenne szimpatikus nyelv miatt, utána iskola miatt, arról már jókat is hallottam. Csak nem tudom van-e esély bekerülni (majd kiderül mire elég a meglévő "protekció"), illetve abban se mindig vagyok biztos hogy a város túloldalára akarom hordani, mert annál kb semmi se lenne messzebb.
    Persze ez relativ, mert 14km/20-25 perc azért nem akkora távolság, de az eddigi az 1,5km/3 perc volt, és a másik 2 helyi is hasonló. Azért napi 2x oda-vissza x évig... Épp elég lesz iskolába oda hordani, ha maradunk itt a balkánon (és miért ne maradnánk, eddig se mentünk, csak a pofám jár)
    Ugyanakkor időm van, üzemanyag költség belefér, a gyerekért meg mindent, szóval nem a távolság fog visszatartani.

    2 oviról hallottam kifejezetten jókat, mind a kettő egyházi, az meg nálam kizáró tényező. (Pedig már majdnem belementem, mert végülis azok se emberevők. Aztán amikor megtudtam hogy van napi közös imádkozás, az már kiverte a biztosítékot és mondtam hogy ilyen agymosó helyre nem megy 2023-ban, nem vagyunk már a sötét középkorban)

    #138684 blueboi69 - ugyanott, ahol azoknak a kollégái dolgoznak akik már eddig is direkt köcsögebbek lettek, amikor szóltunk? Nem bízok benne...

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák