Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz zetor2000 #137955 üzenetére

    "Azaz ha nincs semmi forgalom a hálózati eszközön, hálókábel sincs beledugva, a ledek attól még villognak. Az így villogó ledekkel lehet ~4Kbit / sec forgalmat elérni."

    És addig hol tárolja az adatot? Az kimaradt a sztoriból, hogy lóg rajt egy USB háttértár, de akkor meg minek villogtatni?

    Napi nem egész 100 megát lehet átvinni. Nálunk ez csak animgifből meg van a munkanap első pár percében egy felhasználóra. Merrefelé ragozzam még?

    Odahaza frutti semmit nem forgalmazó helyeken is nagyságrendi eltérések vannak, itt a logon folyamat már annyit zabál, hogy ihajj, lejön egy fél frissítés, megnéz 1 darab weboldalt és igazából lemérhetem pontosan, de ezzel már napokig el villogna ott magában és még semmi nem történt.

    "Fene tudja, hogy mekkora a fájl" Az meg kiszámolható, mert írták, hogy kb.mennyi adatot visz át.

    És akkor direkt lefelé kerekítettem, nem az néztem, hogy a fileserverek felé nekem 2x40 gigabitek mennek és akad olyan pár felhasználós osztály, akik napi terás adatmennyiséget termelnek. Maradjunk csak 1-2 Word doksinál és nyissunk meg 2 weboldalt.

Új hozzászólás Aktív témák