Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Phülöp #137772 üzenetére

    Hát ja. Sebajja, az élet kemény, csak ezt most konkrétan érzem a derekamon is, meg lesz itt még egy kevés utómunka.

    Mára hagyom is a faszba, iszom sört, kiülök a kertbe rágyújteni. Tegnap meg ez a k. tehetetlenség, hogy nem halad, nem tudod, nem látod a végét. Karcheresek legalább jó fejek, értenek hozzá, sok pénzt ott lehet hagyni. Melóhelytől jó 5 perc a bemutatóterem :C Azt nem vallottam be, hogy mivel állunk szembe, mert én is hülyének néztem volna magam ha azt mondom ki tudja hány pinyóban áll sok centi magasan a víz.... Meg hiába van haveri körben 50 literes tartályos Makita, azzal mozogni nehezebb, 50 liter víznél saccolni kell, hogy mikor van félig, mert fel a lépcsőn, átvinni, elvinni, kiönteni, visszahozni tökre nem nyerő.

    Inkább az a dühítő, hogy csütörtök óta megy a pingvinkedés, akkor lent voltam vakhajnalig, utána 1-2 órákra rendszeresen lementem, hogy a szivárgó baszt felnyaljam. Ha a szomszéd már szerdán így nekilódul, akkor nálam sem lenne ennyi kár, vagy ha valamennyi jut is, akkor sem kell 1-2 órákra rendszeresen lemenni és kavarni, mert nem folyamatában szivárog át. És akkor ha ma saját érdekemben nem fogom meg és foglalkozom a szarjával, akkor még itt sem tartanánk. Azért mérnökileg elég meredek, hogy ilyen 12 literes otthoni cuccal igazából felnyaltunk 8-10 köbméter vizet....

    Házban egy emberrel van még hajlandóság, hogy lesz még ilyen, fogjunk össze, találjunk ki valami átfogó megelőzést, egyszerűbb kárelhárítást, mint itt vödrökkel rohangálni köbméteres mennyiséget. Többiek kb. érdektelenek, morognak kicsit, hát az van, ez ilyen, vonogatják a vállukat, heló.

    Lehet beszélek a közös képviselővel hívja össze a pinyó tulajokat, legalább ilyenkor mindenki nézze meg, mérje fel, szóljunk egymásnak, bigyó.

    Én csőtöréskor lementem, körbenéztem, első 10 pince úszik, következő 30 nem, folyosó tiszta, akkor béke. Előttem és másik oldalon lévők körbenéztek, béke. És baze a víz olyan, megtalálta az utat a tőlam balra lévő pinyóig, az beúszott, nincs béke, de a majom meg sem nézte, eszébe sem jutott, mi pislogtunk be a küszöb alatt és jöttünk rá, hogy onnan ázik visszafelé minden. Blááááá. Egy rendes vízmű meg pár óra alatt kirántotta volna a csatornába, csókolom, nem szivárog 50 méteres körzetben mindenhova, amitől most csak dohos szag lesz, jönnek a bogarak, akármi és 30 méter hosszan úszik a folyosó. Már lassan száradhatna és még sehol nem tartunk...

Új hozzászólás Aktív témák