Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz npera #137293 üzenetére

    Ha van W11, akkor az lesz is. Le lehet tölteni a MS oldaláról.
    Szerintem esetedben beheggeszttve lesz a regisztrációhoz való megoldás, mire felmegy a gépre a W11, meg internetre kapcsolod, aktiválni is fogja magát.
    A lépések szerintem követhetőek amit Sipinek írtam, onnan.
    A letöltött cuccal bootmédiát csinálsz, és telepítéskor minden partíciót törölsz, akkor elvileg ugrik minden, majd egy sima "tovább"-ot nyomsz, akkor megcsinálja, amit szeretne, attól jobbat szerintem nem tudsz. A telepítés egy mai (4-5 évesre is igaz) gépre ~10 perc, ha SSD van benne. Ha merevlemez, akkor <~20. Utána meghajtó programok telepítése következik, ami praktikusan a hálózati csatolóval kéne, hogy kezdődjön, mert ha van net, akkor már le tud tölteni sokmindent a windows.
    Jellemzően megold már magának midnent.

    Nekem az alaplapom tartalmaz egy Armoury Crate dolgot. Ha ez be van kapcsolva, és érzékeli az alaplapp, hogy Windows van rajta, akkor a "semmiből" előjön, települ, és letölt minden drivert jól. És mivel ez megmaradó alkalmazás, a későbbiekben tud nyafogni, hogy van újabb...

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák