Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Sipi- #134689 üzenetére

    ha lenne utvonalon metro? siman
    volt tobbszor is amikor igy is volt havi BKV berletem

    amikor Csillaghegyre jartunk Festo-hoz tanfolyamra, akkor kiszamoltam mennyi sima vonaljegyben odaig a heti 5 nap a 3 atszallassal oda-vissza, napi ~2k es megvettem a berletet

    az 1-s vili jol takkig koppon volt reggel is meg du 4 korul is... de ezek majd elobb eltapsolnak 4-500Mrd-t vmi deli korvasut baromsagra huszad ennyi (se) utasert

    több drón kell ;P

  • Jahno

    őstag

    válasz Sipi- #134689 üzenetére

    Én biztos mennék tömegközzel, csak működjön. Most stagnálnak a bejárt viszonylatok, de majd jövő héten hazajön haver a nyaralásból és belehúzunk. Év végéig meglátjuk mit járunk be, az is több lesz, mint amiről átlag embernek fogalma van a világról mert évente félszer jár a faluban és rácsodálkozik a vllamosra, az új mozgáskorlátozottas liftes mozgólépcsőkről meg nem is beszélve :U

    Amíg most itthonról 1.5 óra alatt megjártam Törökbálintot egy szervercsere erejéig, meg tegnap XVIII ker, Kőbánya közepe és BAH csomópont volt a cél, addig általában maradok a gyors és hatékony megoldásoknál.

    Ma is matekoztam magamban, hogy reggel elviszem a kockát melóba, onnan Törökbálint nincs messze, és haza.

    Megnéztem mi jön ki, el is vetettem gyorsan, oda 1 óra, haza majdnem 1.5, attól függ mikor indul a járat. Autó meg akkor indult, mikor kiléptem az ajtón.

    Így is hasonló volt a teljes út, viszont hoztam cuccot meg rugalmas volt az indulási idő, ha reggel is kocsival megyek dolgozóba, akkor az össz utazási idő alig 1+ óra, ha teljes tömegközt nézem, akkor 3+ óra az út. És az 1 órás futamot már többször megcsináltam, csak csiganyál nincs róla, 3x annyi szájtátás, csak úgy viszont 45 kilométer autózás.

    Tegnap a szomszéd kerületnél is néztem, hogy hátha van busz vagy ilyesmi. Tömegközzel kb. 1 óra az út, autóval összesen 40 percen belül fordultam. Lemondtam sörről, tiszta profit :-D

    Lassan csinálok egy Bubi regisztrációt, az pénteken jól jött volna, mert haversrác pont 2.5 kilométerre lakik, tömegközzel 30+ perc. Keresztben kocsival inkább nem is mondom, mert 30 percen belül odavissza megfordulok, gyalog is 30 perc, hümmögtem, hogy majd hiányzok-e arra az 1 órára, vagy mi legyen.

    Van ez így.

Új hozzászólás Aktív témák